The Wild Daisy

21 Calf Hall Road, BB18 5PX Barnoldswick, Iso-Britannia - Barnoldswick. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

21 Calf Hall Road, BB18 5PX Barnoldswick, Iso-Britannia - Barnoldswick.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Golf
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

The Wild Daisy

Situated in Barnoldswick, the recently renovated The Wild Daisy features accommodation 34 km from King George's Hall and 40 km from Victoria Theatre. Both free WiFi and parking on-site are accessible at the holiday home free of charge.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Tupakointialue
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Palvelut

  • Vesiurheilu
  • Golf
  • Keilaus
  • Vuoristourheilu
  • Ratsastus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Turvallisuuselementit lapsia varten
  • Ruoka & juoma

  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta The Wild Daisy

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko The Wild Daisy lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, The Wild Daisy on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa The Wild Daisy uima-allas?

Ei, hotellilla The Wild Daisy ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli The Wild Daisy keskeisellä paikalla?

Kyllä, The Wild Daisy sijaitsee vain 296 m kaupungin Barnoldswick keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa The Wild Daisy? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla The Wild Daisy on parkkipaikka.

Onko hotellissa The Wild Daisy ilmainen WiFi?

Hotellilla The Wild Daisy voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko The Wild Daisy perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, The Wild Daisy on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.