Bicester Hotel, Golf & Spa

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Bicester Hotel, Golf & Spa
Set in 130 acres of stunning Oxfordshire countryside, 4-star Bicester Hotel is surrounded by 11 lakes, with convenient access to the M40. The property is located 2.5 miles from Bicester Village and free parking is available on-site. Bicester Hotel, Golf & Spa offers a health club with gym, tennis courts and an indoor swimming pool. Poolside facilities include a hydro spa, spa bath, steam rooms, sauna and a solarium. All stylish rooms are en suite, with a widescreen Freeview plasma TV and free Wi-Fi. Some rooms on the ground floor have small patio areas and some have views over the golf course or the designer courtyard garden. The Forest of Wellbeing Beauty Spa has a luxurious hot tub garden. Bicester Hotel has an 9-hole Chesterton Golf Course, in the middle of beautiful countryside. Guest can dine at the Grays Restaurant and enjoy the more informal Portrait Bar for more of a relaxed atmosphere. In the Summer months the hotel boasts some lovely outdoor terraces to sit and enjoy a cocktail.
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Hissi
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
Palvelut
- Tênis
- Golf
Ruoka & juoma
- À la carte -ravintola
- Baari
- Paikan päällä sijaitseva kahvila
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Siivouspalvelut
- Pesula
Wellness
- Kylpyläpalvelut
- Höyrysauna / turkkilainen sauna
- Sauna
- Kuntosali
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Bicester Hotel, Golf & Spa
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Bicester Hotel, Golf & Spa?
Voit yöpyä hotellilla Bicester Hotel, Golf & Spa hintaan alkaen 87,58 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko hotellissa Bicester Hotel, Golf & Spa uima-allas?
Ei, hotellilla Bicester Hotel, Golf & Spa ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa Bicester Hotel, Golf & Spa on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Bicester Hotel, Golf & Spa milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Bicester Hotel, Golf & Spa? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Bicester Hotel, Golf & Spa ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Bicester Hotel, Golf & Spa ilmainen WiFi?
Hotellilla Bicester Hotel, Golf & Spa voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.
Voiko hotellissa Bicester Hotel, Golf & Spa treenata? Onko siellä kuntosali?
Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Bicester Hotel, Golf & Spa on kuntosali, jossa voit treenata.




























