Mayflower Apartments

16 Roding Ln S, IG4 5NX Ilford, Iso-Britannia - Ilford. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

16 Roding Ln S, IG4 5NX Ilford, Iso-Britannia - Ilford.

Valitse huone

Mayflower Apartments

Käytössäsi on express-sisäänkirjautuminen ja express-uloskirjautuminen. Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.
Tässä majoitusliikkeessä on 4 viihtyisää huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittonurkkaus, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Mukavuuksiin kuuluu 55--tuumainen älytelevisio ja satelliittikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Huoneissa on tallelokero ja kahvin-/vedenkeitin.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Olympic Park (puisto) - 5,6 km / 3,5 mi
Westfield Stratford City - 7,1 km / 4,4 mi
Lontoon olympiastadion - 7,8 km / 4,8 mi
ExCeL London - 10,6 km / 6,6 mi
Brick Lane - 11,1 km / 6,9 mi
White Hart Lane Stadium (stadion) - 11,7 km / 7,3 mi
Liverpool Street - 12,6 km / 7,9 mi
Barbican Arts Centre - 13,2 km / 8,2 mi
Emirates Stadium (stadion) - 13,8 km / 8,6 mi
Bankenviertel - 14,1 km / 8,7 mi
Russell Square - 15,2 km / 9,5 mi
The O2 Arena - 15,4 km / 9,5 mi
Finsbury Park - 15,8 km / 9,8 mi
Borough Market (tori) - 16 km / 9,9 mi
Lontoon museo - 16 km / 10 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Lontoo (LHR-Heathrow) - 89,3 km / 55,5 mi
Lontoo (LCY-London City) - 11,2 km / 7 mi

Olympic Park (puisto) sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä ja Lontoon olympiastadion 8 minuutin ajomatkan päässä. Westfield Stratford City sijaitsee 7,1 kilometrin ja ExCeL London 10,6 kilometrin päässä tästä huoneistohotellista.
Kaupungissa Ilford (Redbridge)

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Ei lemmikkejä
  • Autoparkki

  • Autoparkki

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Mayflower Apartments

Onko hotellissa Mayflower Apartments uima-allas?

Ei, hotellilla Mayflower Apartments ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Mayflower Apartments on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Mayflower Apartments milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Mayflower Apartments? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Mayflower Apartments ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Mayflower Apartments ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Mayflower Apartments ei tarjoa ilmaista WiFiä.