Courthouse Hotel Shoreditch

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Courthouse Hotel Shoreditch
Tämä majoituspaikka tarjoaa yhteensä 128 huonetta. Jatkuvaan laatuun panostava majoituspaikka on peruskorjattu täysin vuonna 2016. Lisäksi majoituspaikka tarjoaa Wi-Fi-yhteyden. Vastaanotto on auki 24 h vuorokaudessa. Majoituspaikka ei tarjoa vieraiden käyttöön vauvasänkyä. Hotelli ymmärtää, kuinka tärkeä asia esteettömyys on kaikille vieraille. Siksi saatavana on pyörätuolin käyttäjille sopivia makuuhuoneita, ja tilat on muokattu esteettömiksi. Autolla saapuvat vieraat voivat jättää autonsa majapaikan pysäköintipaikoille. Edustajat voivat mahdollisesti järjestää kokouksen majoituksessa, joka sopii erinomaisesti työmatkailijoille. Matkailijoiden ei tarvitse lähteä mihinkään nauttiakseen erinomaisen aterian, sillä hotelli tarjoaa useita herkullisia vaihtoehtoja aterioille. Joistain palveluista saatetaan veloittaa maksu.
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Hissi
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
Ruoka & juoma
- À la carte -ravintola
- Baari
Bisnespalvelut
- Liikekeskus
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Siivouspalvelut
- Pesula
Wellness
- Höyrysauna / turkkilainen sauna
- Kuntosali
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- London-Luton— 27,4 mi
- London-Stansted— 28,3 mi
- Old Street— 643 yd
- Moorgate— 1 318 yd
- Liverpool St. U'ground Sta.— 1 236 yd
- Financial District— 1,1 mi
- St. Paul's Cathedral— 1,2 mi
- Tower of London— 1,3 mi
- Shakespeare's Globe Theatre— 1,5 mi
- Tate Museum-Modern— 1,6 mi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Courthouse Hotel Shoreditch
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Courthouse Hotel Shoreditch?
Voit yöpyä hotellilla Courthouse Hotel Shoreditch hintaan alkaen 102,76 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko hotellissa Courthouse Hotel Shoreditch uima-allas?
Ei, hotellilla Courthouse Hotel Shoreditch ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa Courthouse Hotel Shoreditch on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Courthouse Hotel Shoreditch milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Courthouse Hotel Shoreditch? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Courthouse Hotel Shoreditch ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Courthouse Hotel Shoreditch ilmainen WiFi?
Hotellilla Courthouse Hotel Shoreditch voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.
Voiko hotellissa Courthouse Hotel Shoreditch treenata? Onko siellä kuntosali?
Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Courthouse Hotel Shoreditch on kuntosali, jossa voit treenata.
Onko hotellissa Courthouse Hotel Shoreditch bisneskeskus kokoushuoneella?
Kyllä, hotellissa Courthouse Hotel Shoreditch on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.






































