Tigh Na Fraoch

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Tigh Na Fraoch
Hyödynnä terassi, puutarha ja ilmainen langaton internetyhteys.
Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.
Tämä mökki tarjoaa käyttöösi keittiön, jossa on jääkaappi ja liesi. Huoneessa on LCD-televisio, satelliittikanavat ja ilmainen langaton internetyhteys. Mukavuuksiin kuuluu oleskelualue ja mikroaaltouuni.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Edinbanen keramiikkapaja - 3,6 km / 2,2 mi
Skye Riding Centre - 4,4 km / 2,7 mi
Somerled Square (aukio) - 20 km / 12,4 mi
Portree Harbour (satama) - 20,2 km / 12,5 mi
Dunvegan Castle (linna) - 26,6 km / 16,5 mi
Trumpan Church (kirkko) - 26,7 km / 16,6 mi
The Fairy Glen - 32 km / 19,9 mi
Uig Pottery - 32,9 km / 20,4 mi
Skye Museum of Island Life (museo) - 43 km / 26,7 mi
Flora Macdonaldin hauta - 43,2 km / 26,9 mi
Edinbanen keramiikkapaja ja Skye Riding Centre sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä majoituspaikasta. Dunvegan Castle (linna) sijaitsee 26,6 kilometrin ja Portree Harbour (satama) 20,2 kilometrin päässä tästä mökistä.
Skye Riding Centre on lähistöllä
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- Matkatavarasäilytys
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Tigh Na Fraoch
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Tigh Na Fraoch?
Voit yöpyä hotellilla Tigh Na Fraoch hintaan alkaen 219,26 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko hotellissa Tigh Na Fraoch uima-allas?
Ei, hotellilla Tigh Na Fraoch ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa Tigh Na Fraoch on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Tigh Na Fraoch milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Tigh Na Fraoch? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Tigh Na Fraoch ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Tigh Na Fraoch ilmainen WiFi?
Hotellilla Tigh Na Fraoch voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.








