The Custom House Hotel

Custom House Place, PA15 1EJ Greenock, Iso-Britannia - Greenock. Katso kartta
4/5
Erittäin hyvä Perustuu 1 arvioon lähteestä Destinia
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Custom House Place, PA15 1EJ Greenock, Iso-Britannia - Greenock.

Ominaisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 3 tuloksesta
Näytetään 3 tulosta
Deluxe-huone
  • 2 asiakkaita
  • 12 ㎡
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Hiustenkuivain
  • Ilmaisia kylpytuotteita, Ilmaisia kylpytuotteita, Ilmaisia kylpytuotteita
  • Lämmitys
Standard-huone
  • 2 asiakkaita
  • 9 ㎡
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Hiustenkuivain
  • Ilmaisia kylpytuotteita, Ilmaisia kylpytuotteita, Ilmaisia kylpytuotteita
  • Lämmitys
Perhehuone
  • 2 asiakkaita
  • 16 ㎡
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Hiustenkuivain
  • Ilmaisia kylpytuotteita, Ilmaisia kylpytuotteita, Ilmaisia kylpytuotteita
  • Lämmitys

The Custom House Hotel

Situated 2 minutes’ walk from the waterfront, OYO Gin House Hotel offers free Wi-Fi and free on-site parking.

Hotellin The Custom House Hotel muut nimet:

The Custom House

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Disco
  • Ruoka & juoma

  • Baari
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Arviot

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

Usein kysytyt kysymykset aiheesta The Custom House Hotel

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa The Custom House Hotel?

Voit yöpyä hotellilla The Custom House Hotel hintaan alkaen 34,49 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko The Custom House Hotel lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, The Custom House Hotel on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa The Custom House Hotel uima-allas?

Ei, hotellilla The Custom House Hotel ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli The Custom House Hotel keskeisellä paikalla?

Kyllä, The Custom House Hotel sijaitsee vain 591 m kaupungin Greenock keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa The Custom House Hotel on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin The Custom House Hotel milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa The Custom House Hotel? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla The Custom House Hotel on parkkipaikka.

Onko hotellissa The Custom House Hotel ilmainen WiFi?

Hotellilla The Custom House Hotel voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellissa The Custom House Hotel bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa The Custom House Hotel on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.