West Park Hotel Chalets

West Park Hotel, G81 6DB Clydebank, Iso-Britannia - Clydebank. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

West Park Hotel, G81 6DB Clydebank, Iso-Britannia - Clydebank.

Ominaisuudet

  • Autoparkki
  • Golf
  • Liikkuminen helppoa
  • Perhe

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Economy-huone
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
  • Televisio, Taulu-TV
  • Lämmitys

West Park Hotel Chalets

West park hotel chalets, a property with a bar, is located in Clydebank, 9.3 km from Glasgow Botanic Gardens, 11 km from University of Glasgow, as well as 11 km from Riverside Museum of Transport and Technology.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 07:00
  • Lämmitys
  • Ei lemmikkejä
  • Palvelut

  • Golf
  • Mini-golf
  • Keilaus
  • Ruoka & juoma

  • Baari
  • Lasten aterioita
  • Hedelmiä
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Esteetön pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Bisnespalvelut

  • Kokoustilat
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

Usein kysytyt kysymykset aiheesta West Park Hotel Chalets

Onko hotellissa West Park Hotel Chalets uima-allas?

Ei, hotellilla West Park Hotel Chalets ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa West Park Hotel Chalets on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin West Park Hotel Chalets milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 07:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa West Park Hotel Chalets? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla West Park Hotel Chalets on parkkipaikka.

Onko hotellissa West Park Hotel Chalets ilmainen WiFi?

Ei, hotelli West Park Hotel Chalets ei tarjoa ilmaista WiFiä.

Onko West Park Hotel Chalets perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, West Park Hotel Chalets on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.