Agriturismo La.ti.mi.da

Strada Ricaldone Di Sotto 28, 15016 Cassine, Italia - Cassine. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Strada Ricaldone Di Sotto 28, 15016 Cassine, Italia - Cassine.

Ominaisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Standard Kolmen Hengen Huone
  • 4 asiakkaita
  • 14 ㎡
  • Puutarhanäkymä
  • Tuuletin
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku

Agriturismo La.ti.mi.da

Agriturismo La.Ti.Mi.Da. offers a peaceful stay in the Piedmont countryside. There is a restaurant on site serving dishes made with fresh, homegrown ingredients. Gluten-free options are available on request. The rooms and apartments feature antique furniture and have views of the hills or the residence's courtyard. At the La.Ti.Mi.Da. Agriturismo, you will find a TV lounge with games area and free Wi-Fi. Guests can visit the farm on request. Piedmont is known as the starting place of the Slow Food Movement. The spa town of Acqui Terme is 12 km away, while the shopping outlet of Serravalle Scrivia is reached in about 40 minutes by car.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 17:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Ei lemmikkejä
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Agriturismo La.ti.mi.da

Onko hotellissa Agriturismo La.ti.mi.da uima-allas?

Ei, hotellilla Agriturismo La.ti.mi.da ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Agriturismo La.ti.mi.da on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Agriturismo La.ti.mi.da milloin vain 17:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Agriturismo La.ti.mi.da? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Agriturismo La.ti.mi.da ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Agriturismo La.ti.mi.da ilmainen WiFi?

Hotellilla Agriturismo La.ti.mi.da voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.