Residence Casa Lama

Via Della Lama 17, 52020 Castelfranco di Sopra, Italia - Castelfranco di Sopra. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via Della Lama 17, 52020 Castelfranco di Sopra, Italia - Castelfranco di Sopra.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Uima-allas
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Luontoystävällinen

Valitse huone

Residence Casa Lama

Featuring a sun terrace with BBQ facilities and a seasonal outdoor pool, Residence Casa Lama has a bar. Offering free Wi-Fi and free private parking, the property is located 3 km from Castelfranco di Sopra. With a terrace, the apartments have classic furnishings. They have a kitchen or a kitchenette. Guests at Casa Lama Residence can play table tennis and children have their own playground. Florence is 45 km from the property.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Sähköajoneuvojen latauspiste
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Peti lemmikille
  • Ruokakuppi lemmikille
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Allergiahuoneita
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
  • Palvelut

  • Urheiluvälineiden vuokraus
  • Ping pong
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Darts-taulu
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Välineiden lainaus pelejä varten
  • Kirjojen lainaus
  • Turvallisuuselementit lapsia varten
  • Lautapelejä/palapelejä
  • Ruoka & juoma

  • Baari
  • Snackbaari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Lounaspaketteja
  • Vesipullo
  • Välipaloja
  • Allasbaari
  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Turvallinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Pelihalli
  • Televisio
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Pesula
  • Wellness

  • Turvallisuuselementit lapsia varten
  • Allas- ja rantapyyhkeet
  • Aurinkotuolit
  • Aurinkovarjot

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Residence Casa Lama

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Residence Casa Lama lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Residence Casa Lama on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa Residence Casa Lama uima-allas?

Kyllä, hotellilla Residence Casa Lama on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Residence Casa Lama on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Residence Casa Lama milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Residence Casa Lama? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Residence Casa Lama on parkkipaikka.

Onko hotellissa Residence Casa Lama ilmainen WiFi?

Hotellilla Residence Casa Lama voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko Residence Casa Lama perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Residence Casa Lama on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.