Chalet Le Grazie
Centro Le Grazie, 23, 32023 Rocca Pietore, Italia - Rocca Pietore.
Katso kartta
Näytä 6 kuvaa

Missä majoitus sijaitsee?
Centro Le Grazie, 23, 32023 Rocca Pietore, Italia - Rocca Pietore.
Valitse huone
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 10:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- Matkatavarasäilytys
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Chalet Le Grazie
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Chalet Le Grazie?
Voit yöpyä hotellilla Chalet Le Grazie hintaan alkaen 141,75 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko hotellissa Chalet Le Grazie uima-allas?
Ei, hotellilla Chalet Le Grazie ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa Chalet Le Grazie on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Chalet Le Grazie milloin vain 10:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Chalet Le Grazie? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Chalet Le Grazie ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Chalet Le Grazie ilmainen WiFi?
Hotellilla Chalet Le Grazie voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.




