Sport Hotel Passo Carezza

Via Passo Carezza 15, 38036 Carezza al Lago, Italia - Carezza al Lago. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via Passo Carezza 15, 38036 Carezza al Lago, Italia - Carezza al Lago.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Kylpyläpalvelut
  • Ski-in/ski-out
  • Golf
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Liikkuminen helppoa
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Luontoystävällinen
  • Liikkeet

Valitse huone

Näytetään 3 / 5 tuloksesta
Näytetään 5 tulosta
Standard-huone Parveke
  • Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
Deluxe-huone Parveke
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
Juniorsviitti Vuoristonäkymä
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
Superior-huone Parveke
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
Superior-huone Vuoristonäkymä
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari

Sport Hotel Passo Carezza

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: IT022250A14254YASZ

Located in Vigo di Fassa, 3.4 km from Carezza Lake, Sport Hotel Passo Carezza provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a bar and ski-to-door access.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 07:30
  • Lämmitys
  • Hissi
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Allergiahuoneita
  • Äänieristys huoneissa
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Kassakaappi
  • Lukittavia kaappeja
  • Cash dispenser
  • Retkipalvelu
  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Ski-in/ski-out
  • Vuoristourheilu
  • Suksivarasto
  • Hiihto-opetus
  • Hissilippujen myyntiautomaatti
  • Tênis
  • Golf
  • Ratsastus
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lautapelejä/palapelejä
  • Ruoka & juoma

  • Baari
  • Snackbaari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Lasten aterioita
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Hedelmiä
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Esteetön pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Televisio
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Kokoustilat
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Kauppoja

  • Supermarket
  • Wellness

  • Kylpyläpalvelut
  • Höyrysauna / turkkilainen sauna
  • Sauna
  • Höyrysauna
  • Kuntosalin/kylpylän pukuhuoneet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Sport Hotel Passo Carezza

Voit yöpyä hotellilla Sport Hotel Passo Carezza hintaan alkaen 117,02 per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Ei, hotellilla Sport Hotel Passo Carezza ei ole uima-allasta.

Kyllä, Sport Hotel Passo Carezza sijaitsee vain 1 478 m kaupungin Carezza al Lago keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voit kirjautua sisään hotelliin Sport Hotel Passo Carezza milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 07:30. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Kyllä, hotellilla Sport Hotel Passo Carezza on parkkipaikka.

Hotellilla Sport Hotel Passo Carezza voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Kyllä, Sport Hotel Passo Carezza on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Kyllä vain. Sport Hotel Passo Carezza tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.

Kyllä, hotellissa Sport Hotel Passo Carezza on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.