Vacation House Etna

Via Delle Magnolie, Nr. 9b, 95014 Giarre, Italia - Giarre. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via Delle Magnolie, Nr. 9b, 95014 Giarre, Italia - Giarre.

Ominaisuudet

Valitse huone

Vacation House Etna

Vacation House ETNA sijaitsee meren rannalla, ja Porto dell' Etna ja Spiaggia di Fondachello sijaitsevat 10 minuutin ajomatkan päässä. Giardini Naxosin ranta sijaitsee 22,8 kilometrin ja Isola Bella 28,2 kilometrin päässä tästä perheille sopivasta maalaistalosta.Täyden palvelun kylpylässä voit rentoutua muun muassa hieronnassa. Tämän maalaistalon palveluihin kuuluu ilmainen langaton internetyhteys ja grillejä.Palveluihin kuuluu ilmainen pysäköinti.Vacation House ETNA tarjoaa asiakkailleen ravintolan.Tässä majoitusliikkeessä on 2 yksilöllisesti sisustettua huonetta, joiden varusteluun kuuluu muun muassa takka ja taulutelevisio. Huoneiden memory foam -patjallisissa sängyissä on italialaiset Frette-lakanat. Varusteluun kuuluu keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappi/pakastin, liesi ja mikroaaltouuni. Ilmainen langaton internetyhteys pitää sinut yhteydessä verkkoon.

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Catania-Fontanarossa— 18,1 mi
  • Giarre - Riposto— 2,1 mi
  • mascali — 3,1 mi
  • fiumefreddo di sicilia — 5,8 mi
  • fiumefreddo di sicilia — 5,9 mi
  • Acireale - Piazza Indirizzo— 6,9 mi
  • acireale — 8,5 mi
  • giardini naxos — 8,5 mi
  • Giardini Naxos - Alcantara— 8,7 mi
  • Giardini Naxos - Recanati— 9,1 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Vacation House Etna

Onko hotellissa Vacation House Etna uima-allas?

Ei, hotellilla Vacation House Etna ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Vacation House Etna on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Vacation House Etna milloin vain 13:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Vacation House Etna? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Vacation House Etna ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Vacation House Etna ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Vacation House Etna ei tarjoa ilmaista WiFiä.