Residence Caffe Maya

Via Giacomo Matteotti 10, 22026 Maslianico, Italia - Maslianico. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via Giacomo Matteotti 10, 22026 Maslianico, Italia - Maslianico.

Valitse huone

Näytetään 3 / 3 tuloksesta
Näytetään 3 tulosta
Standard-huone
  • Puutarhanäkymä, Vuoristonäkymä, Kaupunkinäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
Standard Kolmen Hengen Huone
  • 3 asiakkaita
  • 26 ㎡
  • Puutarhanäkymä, Vuoristonäkymä, Kaupunkinäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
Comfort Kolmen Hengen Huone
  • Puutarhanäkymä, Vuoristonäkymä, Kaupunkinäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku

Residence Caffe Maya

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: IT013144B53W6YB93J

Offering a garden and city view, Residence Caffè Maya is set in Maslianico, 5.4 km from Villa Olmo and 7 km from Volta Temple. The property features mountain and garden views, and is 2.9 km from Chiasso Station.

Hotellin Residence Caffe Maya muut nimet:

Residence Caffè Maya

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:30
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Lugano-Agno— 12,6 mi
  • Milán-Malpensa— 21,3 mi
  • chiasso — 1 700 yd
  • Como-San Giovanni— 3 mi
  • Grandate-Breccia— 4,5 mi
  • Como - Albate-Camerlata— 5 mi
  • cantù — 7,7 mi
  • malnate — 8,5 mi
  • erba — 9,4 mi
  • varese — 10,1 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Residence Caffe Maya

Onko hotellissa Residence Caffe Maya uima-allas?

Ei, hotellilla Residence Caffe Maya ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Residence Caffe Maya keskeisellä paikalla?

Kyllä, Residence Caffe Maya sijaitsee vain 638 m kaupungin Maslianico keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Residence Caffe Maya on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Residence Caffe Maya milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:30. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Residence Caffe Maya? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Residence Caffe Maya ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Residence Caffe Maya ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Residence Caffe Maya ei tarjoa ilmaista WiFiä.