Il Ghiro B&b

Via Val Graveglia 88, 19020 Riccò del Golfo di Spezia, Italia - Riccò del Golfo di Spezia. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via Val Graveglia 88, 19020 Riccò del Golfo di Spezia, Italia - Riccò del Golfo di Spezia.

Ominaisuudet

Valitse huone

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 18:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 08:30
  • Lämmitys
  • Ei lemmikkejä
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • La Spezia Centrale— 3,5 mi
  • La Spezia -Piazza Chiodo— 4,3 mi
  • corniglia — 4,3 mi
  • manarola — 4,5 mi
  • riomaggiore — 4,5 mi
  • vernazza — 5,1 mi
  • vezzano ligure — 5,7 mi
  • monterosso — 6,7 mi
  • levanto — 8,4 mi
  • bonassola — 10,1 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Il Ghiro B&b

Onko hotellissa Il Ghiro B&b uima-allas?

Ei, hotellilla Il Ghiro B&b ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Il Ghiro B&b on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Il Ghiro B&b milloin vain 18:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 08:30. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Il Ghiro B&b? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Il Ghiro B&b on parkkipaikka.

Onko hotellissa Il Ghiro B&b ilmainen WiFi?

Hotellilla Il Ghiro B&b voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.