B&b La Riserva Nuova

62 Via Riserva Nuova, 04011 Aprilia, Italia - Aprilia. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

62 Via Riserva Nuova, 04011 Aprilia, Italia - Aprilia.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Ilmastointi
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 08:00
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Tupakointialue
  • Allergiahuoneita
  • Ei lemmikkejä
  • Palvelut

  • Ratsastus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Välineiden lainaus pelejä varten
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Roma-Ciampino— 16,4 mi
  • aprilia — 2,3 mi
  • campoleone — 5,6 mi
  • nettuno — 7,6 mi
  • nocera inferiore — 7,8 mi
  • velletri — 11,8 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta B&b La Riserva Nuova

Onko hotellissa B&b La Riserva Nuova uima-allas?

Ei, hotellilla B&b La Riserva Nuova ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa B&b La Riserva Nuova on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin B&b La Riserva Nuova milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 08:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa B&b La Riserva Nuova? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla B&b La Riserva Nuova ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa B&b La Riserva Nuova ilmainen WiFi?

Hotellilla B&b La Riserva Nuova voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko B&b La Riserva Nuova perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, B&b La Riserva Nuova on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.