Spiagge Del Salento Apartment

Via T. de Revel, 11, 73059 Torre san Giovanni, Italia - Torre san Giovanni. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via T. de Revel, 11, 73059 Torre san Giovanni, Italia - Torre san Giovanni.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Yksityinen ranta-alue
  • Haluan varata kuljetuspalvelun

Valitse huone

Spiagge Del Salento Apartment

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: LE07509091000009180

Located in Torre San Giovanni Ugento in the Apulia Region, 21 km from Gallipoli, Spiagge Del Salento Apartment boasts a terrace and views of the garden. Otranto is 43 km away. Private parking is available on site. Some units feature a seating area and/or terrace. A fridge and coffee machine are also available. Some units also have a kitchen, equipped with a stovetop. There is a private bathroom with a bath or shower and bidet in each unit. San Cassiano is 27 km from RESIDENCE SPIAGGE DEL SALENTO. Brindisi - Salento Airport is 86 km from the property.

Hotellin Spiagge Del Salento Apartment muut nimet:

Residence Spiagge Del Salento

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 07:30
  • Ilmastoitu
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Kuljetuspalvelu (lisämaksusta)
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Lentokenttäkuljetus
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksusta)
  • Wellness

  • Yksityinen ranta-alue

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Spiagge Del Salento Apartment

Onko hotellissa Spiagge Del Salento Apartment uima-allas?

Ei, hotellilla Spiagge Del Salento Apartment ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Spiagge Del Salento Apartment keskeisellä paikalla?

Kyllä, Spiagge Del Salento Apartment sijaitsee vain 1 145 m kaupungin Torre san Giovanni keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Spiagge Del Salento Apartment on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Spiagge Del Salento Apartment milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 07:30. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Spiagge Del Salento Apartment? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Spiagge Del Salento Apartment on parkkipaikka.

Onko hotellissa Spiagge Del Salento Apartment ilmainen WiFi?

Hotellilla Spiagge Del Salento Apartment voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Tarjoaako hotelli Spiagge Del Salento Apartment kuljetuspalvelun?

Kyllä vain. Spiagge Del Salento Apartment tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.