Boutique Hotel Ilio

Via Sant' Andrea, 5, 57030 Sant'Andrea, Italia - Sant'Andrea. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via Sant' Andrea, 5, 57030 Sant'Andrea, Italia - Sant'Andrea.

Valitse huone

Boutique Hotel Ilio

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: IT049010A1JTHOHNLI

Viehättävä hotelli kohteessa Elba Island. Vieraiden käytössä on yhteensä 19 huonetta. Käytettävissä on myös Wi-Fi-yhteys majoituspaikan yleisissä tiloissa. Vastaanottotiski ei ole auki ympäri vuorokauden. Jotkut edellä esittelyistä palveluista saattavat olla maksullisia.

Hotellin Boutique Hotel Ilio muut nimet:

Boutique Ilio

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • Baari
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Boutique Hotel Ilio

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Boutique Hotel Ilio?

Voit yöpyä hotellilla Boutique Hotel Ilio hintaan alkaen 70,84 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Boutique Hotel Ilio uima-allas?

Ei, hotellilla Boutique Hotel Ilio ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Boutique Hotel Ilio keskeisellä paikalla?

Kyllä, Boutique Hotel Ilio sijaitsee vain 195 m kaupungin Sant'Andrea keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Boutique Hotel Ilio on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Boutique Hotel Ilio milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Boutique Hotel Ilio? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Boutique Hotel Ilio ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Boutique Hotel Ilio ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Boutique Hotel Ilio ei tarjoa ilmaista WiFiä.