B&b La Casa Di Patty

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
B&b La Casa Di Patty
B&B LA CASA DI PATTY, a property with a terrace, is situated in Portici, 3 km from Ercolano Ruins, 5.7 km from Naples Central Train Station, as well as 7.3 km from Chiesa dei Santi Filippo e Giacomo. The property is around 7.5 km from Maschio Angioino, 7.8 km from San Carlo Theatre and 7.8 km from Palazzo Reale Napoli. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. The accommodation is non-smoking. San Gregorio Armeno is 8.1 km from the bed and breakfast, while Molo Beverello is 8.4 km from the property. The nearest airport is Naples International Airport, 10 km from B&B LA CASA DI PATTY.
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 11:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
- Ilmastoitu
- Lämmitys
- Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
- Ei lemmikkejä
Autoparkki
- Autoparkki
- Yksityinen pysäköinti
Yhteiset tilat
- Terassi
Internet
- WiFi
- Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
- Ilmainen Wi-Fi
- Internet
Usein kysytyt kysymykset aiheesta B&b La Casa Di Patty
Onko hotellissa B&b La Casa Di Patty uima-allas?
Ei, hotellilla B&b La Casa Di Patty ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa B&b La Casa Di Patty on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin B&b La Casa Di Patty milloin vain 11:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa B&b La Casa Di Patty? Onko siellä parkkipaikka?
Kyllä, hotellilla B&b La Casa Di Patty on parkkipaikka.
Onko hotellissa B&b La Casa Di Patty ilmainen WiFi?
Hotellilla B&b La Casa Di Patty voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.












