Park Hotel Bellavista

Via Delle Albe 5, 89050 Santo Stefano in Aspromonte, Italia - Santo Stefano in Aspromonte. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via Delle Albe 5, 89050 Santo Stefano in Aspromonte, Italia - Santo Stefano in Aspromonte.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Uima-allas
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Liikkuminen helppoa
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 5 tuloksesta
Näytetään 5 tulosta
Standard-huone
  • Puutarhanäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari, Jääkaappi
Standard Kolmen Hengen Huone
  • Puutarhanäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari, Jääkaappi
Perhehuone
  • Puutarhanäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari, Jääkaappi
Sviitti Poreallas
  • Puutarhanäkymä, Näköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme, Poreamme, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari, Jääkaappi
Classic Neljän Hengen Huone
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari, Jääkaappi
  • Suihku
  • Kassakaappi

Park Hotel Bellavista

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: IT080083A197FWIM7M

Set at the foot of Monte Scirocco, Park Hotel Bellavista is in Gambarie in the heart of Aspromonte National Park. It has its own garden and reception and living room both with fireplace. Rooms are furnished in a traditional country style.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 08:00
  • Lämmitys
  • Hissi
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Heated swimming pool
  • Sisäuima-allas
  • Sisäuima-allas (kausiluonteinen)
  • Infinity-allas
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Kassakaappi
  • Retkipalvelu
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Vesiurheilu
  • Vuoristourheilu
  • Suksivarasto
  • Hiihto-opetus
  • Hiihtovarusteiden vuokraus
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lasten leikkikenttä
  • Välineiden lainaus pelejä varten
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Baari
  • Snackbaari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Lasten aterioita
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Lounaspaketteja
  • Huonepalvelu
  • Aamiainen huoneeseen
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Televisio
  • Takka
  • Bisnespalvelut

  • Kokoustilat
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Kuljetuspalvelu (lisämaksusta)
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Lentokenttäkuljetus
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksusta)
  • Nouto lentokentältä
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Pesula
  • Wellness

  • Uima-allas
  • Aurinkotuolit
  • Aurinkovarjot
  • Solarium

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Park Hotel Bellavista

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Park Hotel Bellavista?

Voit yöpyä hotellilla Park Hotel Bellavista hintaan alkaen 66,00 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Park Hotel Bellavista uima-allas?

Kyllä, hotellilla Park Hotel Bellavista on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Park Hotel Bellavista on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Park Hotel Bellavista milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 08:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Park Hotel Bellavista? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Park Hotel Bellavista on parkkipaikka.

Onko hotellissa Park Hotel Bellavista ilmainen WiFi?

Hotellilla Park Hotel Bellavista voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko Park Hotel Bellavista perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Park Hotel Bellavista on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Onko hotellilla Park Hotel Bellavista ravintola?

Kyllä, hotellissa Park Hotel Bellavista on ravintola.

Tarjoaako hotelli Park Hotel Bellavista kuljetuspalvelun?

Kyllä vain. Park Hotel Bellavista tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.