Al Geranio B&b

Missä majoitus sijaitsee?
Valitse huone
Al Geranio B&b
Al Geranio B&B features garden views, free WiFi and free private parking, located in Furore, 2.3 km from Fjord of Furore Beach. Fitted with a terrace, the units offer air conditioning and feature a flat-screen TV and a private bathroom with bidet and free toiletries. Some units include a balcony and/or a patio with sea views. Guests at the bed and breakfast can enjoy an Italian breakfast. Guests can also relax in the garden. Amalfi Cathedral is 13 km from Al Geranio B&B, while Amalfi Harbour is 13 km away. The nearest airport is Naples International Airport, 50 km from the accommodation.
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Napoli— 22,8 mi
- castellammare di stabia — 6,4 mi
- vico equense — 7,1 mi
- meta — 7,1 mi
- piano di sorrento — 7,6 mi
- Sorrento - Sant Agnello— 8 mi
- angri — 8,6 mi
- scafati — 8,6 mi
- sorrento - corso italia — 9 mi
- Sorrento Mare— 9 mi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Al Geranio B&b
Onko hotellissa Al Geranio B&b uima-allas?
Ei, hotellilla Al Geranio B&b ei ole uima-allasta.
Sijaitseeko hotelli Al Geranio B&b keskeisellä paikalla?
Kyllä, Al Geranio B&b sijaitsee vain 474 m kaupungin Furore keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Al Geranio B&b? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Al Geranio B&b ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Al Geranio B&b ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Al Geranio B&b ei tarjoa ilmaista WiFiä.













