Ravello Art Hotel Marmorata

Via Bizantina, 3, Località Marmorata, 84010 Ravello, Italia - Ravello. Katso kartta
4,5/5
Erinomainen Perustuu 784 arvioon lähteestä TripAdvisor
Hyvin suosittu
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via Bizantina, 3, Località Marmorata, 84010 Ravello, Italia - Ravello.

Ominaisuudet

  • Rannan äärellä
  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Uima-allas
  • Yksityinen ranta-alue
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Kuntosali
  • Luontoystävällinen
  • Liikkeet

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Superior-huone Merinäkymä
  • 4 asiakkaita
  • 20 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari
Comfort-huone Merinäkymä
  • 3 asiakkaita
  • 19 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari

Ravello Art Hotel Marmorata

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: IT065104A1E3BKFGY8

Ravello Art Hotel Marmorata sijaitsee entisessä paperimyllyssä yksityisellä rantakalliolla Amalfin rannikolla. Hotellissa on vesihieronta-allas ja merinäköalaravintola.
Ravello Art Hotel Marmoratan huoneissa on merihenkinen sisustus. Joistakin huoneista on näköala merelle, ja joissakin huoneissa on poreamme.
L’Antica Cartiera -ravintolassa tarjoillaan perinteisiä ruokia, kuten kalaerikoisuuksia ja kotitekoista pastaa. Aamiaisen, lounaan ja illallisen voi nauttia tyylikkäässä ruokasalissa tai terassilla, jolta on näköala merelle.
Tämä hotelli sijaitsee Ravellossa, 800 metrin päässä Minorista ja 2 km:n päässä Amalfista. Salernon rautatieasemalta liikennöivät bussit pysähtyvät pyynnöstä hotellin edustalla.

Hotellin Ravello Art Hotel Marmorata muut nimet:

Best Western Hotel MarmorataRavello Art Hotel Marmorata

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:30
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:30
  • Sähköajoneuvojen latauspiste
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Rannan äärellä
  • Hissi
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Ulkouima-allas (lisämaksusta)
  • Ulkouima-allas (kausiluonteinen) (lisämaksusta)
  • Uima-allas
  • Suolaisen veden allas
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Kassakaappi
  • Retkipalvelu
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Vesiurheilu (lisämaksusta)
  • Vesiurheilu
  • Kalastus
  • Vuoristourheilu
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lastenhoito
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Snackbaari
  • Lasten aterioita (lisämaksusta)
  • Huonepalvelu
  • Aamiainen huoneeseen
  • Hedelmiä (lisämaksusta)
  • Allasbaari
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Kokoustilat (lisämaksusta)
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Kuljetuspalvelu (lisämaksusta)
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Lentokenttäkuljetus
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksusta)
  • Nouto lentokentältä (lisämaksusta)
  • Autonvuokraus
  • Siivouspalvelut

  • Pesula (lisämaksusta)
  • Wellness

  • Uima-allas
  • Yksityinen ranta-alue
  • Aurinkotuolit
  • Aurinkovarjot (lisämaksusta)
  • Solarium (lisämaksusta)
  • Hieronta (lisämaksusta)
  • Hieronta
  • Kuntosali
  • Ryhmäopetus

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Napoli— 24 mi
  • Vietri sul Mare-Amalfi— 6 mi
  • cava deʼ tirreni — 6,1 mi
  • Cava deʼ Tirreni - Epitaffio a Filippo— 6,1 mi
  • nocera inferiore — 6,7 mi
  • anzio — 6,9 mi
  • pagani — 6,9 mi
  • nocera superiore — 7 mi
  • nocera superiore — 7,2 mi
  • angri — 7,3 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Ravello Art Hotel Marmorata

Onko hotellissa Ravello Art Hotel Marmorata uima-allas?

Ei, hotellilla Ravello Art Hotel Marmorata ei ole uima-allasta.

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Ravello Art Hotel Marmorata?

Voit yöpyä hotellilla Ravello Art Hotel Marmorata hintaan alkaen 224,50 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Milloin hotellissa Ravello Art Hotel Marmorata on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Ravello Art Hotel Marmorata milloin vain 14:30 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:30. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Sijaitseeko hotelli Ravello Art Hotel Marmorata keskeisellä paikalla?

Kyllä, Ravello Art Hotel Marmorata sijaitsee vain 806 m kaupungin Ravello keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Ravello Art Hotel Marmorata? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Ravello Art Hotel Marmorata ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Ravello Art Hotel Marmorata ilmainen WiFi?

Hotellilla Ravello Art Hotel Marmorata voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Voiko hotellissa Ravello Art Hotel Marmorata treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Ravello Art Hotel Marmorata on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko hotellissa Ravello Art Hotel Marmorata bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa Ravello Art Hotel Marmorata on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.