Villa Canu

Via Firenze 9, 09072 Cabras, Italia - Cabras. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Via Firenze 9, 09072 Cabras, Italia - Cabras.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Ilmastointi
  • Uima-allas
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Liikkuminen helppoa

Valitse huone

Näytetään 3 / 4 tuloksesta
Näytetään 4 tulosta
Standard-huone
  • 2 asiakkaita
  • Puutarhanäkymä, Uima-allasnäköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
Standard Yhden Hengen Huone
  • 1 Vieras
  • Puutarhanäkymä, Uima-allasnäköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
Perhehuone
  • Puutarhanäkymä
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
Standard Neljän Hengen Huone
  • Puutarhanäkymä, Uima-allasnäköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari

Villa Canu

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: IT095018A1000F2620

Hotel Villa Canu sijaitsee historiallisessa maalaistalossa Cabrasin laguunin laidalla Oristanon lahdella. Hotelli tarjoaa huoneita, joissa on oma kylpyhuone, satelliitti-tv ja minibaari. Useimmista huoneista on suora käynti puutarhaan.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:30
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 07:30
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
  • Vastaanottopalvelut

  • Kassakaappi
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Baari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Lounaspaketteja
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Televisio
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kauppoja

  • Supermarket
  • Wellness

  • Uima-allas
  • Aurinkotuolit
  • Aurinkovarjot

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Villa Canu

Onko hotellissa Villa Canu uima-allas?

Kyllä, hotellilla Villa Canu on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Villa Canu on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Villa Canu milloin vain 15:30 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 07:30. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Villa Canu lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Villa Canu on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Sijaitseeko hotelli Villa Canu keskeisellä paikalla?

Kyllä, Villa Canu sijaitsee vain 502 m kaupungin Cabras keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Villa Canu? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Villa Canu ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Villa Canu ilmainen WiFi?

Hotellilla Villa Canu voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellilla Villa Canu ravintola?

Kyllä, hotellissa Villa Canu on ravintola.