Apartments Quehenberger

Kreuzgasse 2, 5751 Maishofen, Itävalta - Maishofen. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Kreuzgasse 2, 5751 Maishofen, Itävalta - Maishofen.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Uima-allas
  • Kylpyläpalvelut
  • Golf
  • Liikkuminen helppoa
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Apartments Quehenberger

Situated in Maishofen, 65 km from Ruhpolding, Apartments Quehenberger features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Each unit comes with a seating area, a flat-screen TV with cable channels, a well-fitted kitchenette with a dining area, a safet

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 08:00
  • Lämmitys
  • Hissi
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Allergiahuoneita
  • Äänieristys huoneissa
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Kassakaappi
  • Retkipalvelu
  • Palvelut

  • Vesiurheilu
  • Kalastus
  • Vuoristourheilu
  • Suksivarasto
  • Tênis
  • Golf
  • Mini-golf
  • Ratsastus
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Ruoka & juoma

  • Baari
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Esteetön pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Wellness

  • Aurinkotuolit
  • Kylpyläpalvelut

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Salzburg— 30,8 mi
  • zell am see — 3,3 mi
  • Saalfelden— 4,2 mi
  • Leogang Bahnhof— 6 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Apartments Quehenberger

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Apartments Quehenberger?

Voit yöpyä hotellilla Apartments Quehenberger hintaan alkaen 85,72 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Apartments Quehenberger uima-allas?

Kyllä, hotellilla Apartments Quehenberger on uima-allas jossa voi uida.

Sijaitseeko hotelli Apartments Quehenberger keskeisellä paikalla?

Kyllä, Apartments Quehenberger sijaitsee vain 771 m kaupungin Maishofen keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Apartments Quehenberger on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Apartments Quehenberger milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 08:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Apartments Quehenberger? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Apartments Quehenberger on parkkipaikka.

Onko hotellissa Apartments Quehenberger ilmainen WiFi?

Hotellilla Apartments Quehenberger voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.