Bauernhof Kupfnerhof
Reither Kogel 27, 6235 Reith im Alpbachtal, Itävalta - Reith im Alpbachtal.
Katso kartta
Näytä 2 kuvaa

Missä majoitus sijaitsee?
Reither Kogel 27, 6235 Reith im Alpbachtal, Itävalta - Reith im Alpbachtal.
Ominaisuudet
Valitse huone
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Innsbruck - Kranebitten— 26,3 mi
- Jenbach— 4,5 mi
- schwaz — 8,5 mi
- Zell am Ziller— 10,9 mi
- Wörgl Hbf— 11,2 mi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Bauernhof Kupfnerhof
Onko hotellissa Bauernhof Kupfnerhof uima-allas?
Ei, hotellilla Bauernhof Kupfnerhof ei ole uima-allasta.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Bauernhof Kupfnerhof? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Bauernhof Kupfnerhof ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Bauernhof Kupfnerhof ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Bauernhof Kupfnerhof ei tarjoa ilmaista WiFiä.
