Top Apart Gaislachkogl

Dorfstraße 103, 6450 Solden, Itävalta - Solden. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Dorfstraße 103, 6450 Solden, Itävalta - Solden.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Kylpyläpalvelut
  • Ski-in/ski-out
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Kuntosali
  • Luontoystävällinen

Valitse huone

Top Apart Gaislachkogl

Neljän tähden Top Apart Gaislachkogl sijaitsee Söldenin keskustassa 50 metrin päässä Gaislachkogelbahnin köysiradalta ja suoraan Söldenin hiihto-, patikointi- ja pyöräilyalueen sisäänkäynnillä. Joulukuusta 2017 lähtien majoituspaikassa tulee olemaan 32 täysin uutta huoneistoa sekä vastikään kunnostettu wellness- ja sauna-alue. Top Apart Gaislachkoglin alppityylisissä huoneistoissa on puiset kalusteet, taulu-tv satelliittikanavilla, ruokailutilalla varustettu keittiö tai keittotila sekä kylpyhuone. Top Apart Gaislachkoglin asiakkaiden käytettävissä on suksisäilö ja monojen kuivain. Paikan päällä on ilmainen yksityinen pysäköintimahdollisuus. Maastohiihtoladut kulkevat aivan rakennuksen takaa. Freizeit-Arena-vapaa-ajankeskus on 10 minuutin kävelymatkan päässä. Hiihtobussi, jolla pääsee Giggijochbahnin köysiradalle ja Obergurgliin, pysähtyy aivan majoituspaikan ulkopuolella.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Sähköajoneuvojen latauspiste
  • Lämmitys
  • Hissi
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Kassakaappi
  • Retkipalvelu
  • Palvelut

  • Ski-in/ski-out
  • Vuoristourheilu
  • Suksivarasto
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Turvallinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Pelihalli
  • Televisio
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Pesula
  • Wellness

  • Kylpyläpalvelut
  • Höyrysauna / turkkilainen sauna
  • Sauna
  • Höyrysauna
  • Kuntosali

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Top Apart Gaislachkogl

Onko hotellilta Top Apart Gaislachkogl pääsy laskettelurinteisiin asiakkailleen?

Kyllä, pääset laskettelurinteisiin suoraan hotellista Top Apart Gaislachkogl.

Onko hotellissa Top Apart Gaislachkogl uima-allas?

Ei, hotellilla Top Apart Gaislachkogl ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Top Apart Gaislachkogl keskeisellä paikalla?

Kyllä, Top Apart Gaislachkogl sijaitsee vain 673 m kaupungin Solden keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Top Apart Gaislachkogl on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Top Apart Gaislachkogl milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Top Apart Gaislachkogl? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Top Apart Gaislachkogl on parkkipaikka.

Onko hotellissa Top Apart Gaislachkogl ilmainen WiFi?

Hotellilla Top Apart Gaislachkogl voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Voiko hotellissa Top Apart Gaislachkogl treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Top Apart Gaislachkogl on kuntosali, jossa voit treenata.