Paradise Hotel Corfu

Missä majoitus sijaitsee?
Valitse huone
Paradise Hotel Corfu
Matkailurekisterin rekisteröintinumero: 0829K013A003040, 0829K013A0030400
Paradise Hotel Corfu sijaitsee Korfun avoimessa maaseutumaisemassa, lähellä saaren keskustaa ja kahden tiheästi metsittyneen kukkulan välissä, jotka ovat oliivi- ja sypressipuiden peitossa. Tämä kolmen tähden hotelli tarjoaa panoraamanäkymät merelle ja ympäröivälle maaseudulle, ja sieltä on helppo pääsy läheisille rannoille sekä Gouvian lomakylään. Hotellia ympäröi kukkia täynnä oleva puutarha, joka toimii puitteina sen huomaavaisten palveluiden tarjoamiselle.
Hotellin Paradise Hotel Corfu muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
Ruoka & juoma
- À la carte -ravintola
- Baari
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Siivouspalvelut
- Pesula
Arviot
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Paradise Hotel Corfu
Onko hotellissa Paradise Hotel Corfu uima-allas?
Kyllä, hotellilla Paradise Hotel Corfu on uima-allas jossa voi uida.
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Paradise Hotel Corfu?
Voit yöpyä hotellilla Paradise Hotel Corfu hintaan alkaen 32,30 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Milloin hotellissa Paradise Hotel Corfu on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Paradise Hotel Corfu milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Sijaitseeko hotelli Paradise Hotel Corfu keskeisellä paikalla?
Kyllä, Paradise Hotel Corfu sijaitsee vain 1 072 m kaupungin Gouvia keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Paradise Hotel Corfu? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Paradise Hotel Corfu ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Paradise Hotel Corfu ilmainen WiFi?
Hotellilla Paradise Hotel Corfu voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.
























