Marie κelly Apartments

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Marie κelly Apartments
Set just 500 metres from Gouves Beach, Marie Κelly Apartments provides accommodation in Gouves with access to a seasonal outdoor swimming pool, a garden, as well as a concierge service. This 3-star aparthotel offers a 24-hour front desk and luggage storage space. The aparthotel also offers free WiFi, free private parking and facilities for disabled guests.
The aparthotel will provide guests with air-conditioned units with a desk, a kettle, an oven, a toaster, a safety deposit box, a flat-screen TV, a terrace and a private bathroom with a bath. A patio with outdoor furniture and garden views is offered in every unit. At the aparthotel, the units have bed linen and towels.
The aparthotel serves an à la carte and continental breakfast and breakfast in the room is also available. You can make your own food in the kitchen before eating on the private balcony, and the aparthotel also features a restaurant.
A car rental service is available at Marie Κelly Apartments.
Cretaquarium Thalassocosmos is 4.7 km from the accommodation, while Heraklion Archaeological Museum is 20 km away. Heraklion International Airport is 14 km from the property.
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
- Lemmikkieläimet ovat sallittuja
- Ilmastoitu
- Lämmitys
- Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
- Huoneissa tupakointi kielletty
Uima-allas
- Ulkouima-allas
- Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
- Kassakaappi
- Rahanvaihto
Palvelut
- Biljardi
Vapaa-aika ja perheet
- Viihdehenkilökunta
- Iltaviihdettä
- Karaoke
- Lautapelejä/palapelejä
Ruoka & juoma
- Ravintola
- Baari
- Snackbaari
- Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
- Huonepalvelu
- Aamiainen huoneeseen
- Hedelmiä
Autoparkki
- Autoparkki
- Ilmainen pysäköinti
- Yksityinen pysäköinti
- Esteetön pysäköinti
Yhteiset tilat
- Terassi
- Aurinkoterassi
- Televisio
Bisnespalvelut
- Liikekeskus
Internet
- WiFi
- Ilmainen Wi-Fi
- Internet
Wellness
- Allasbaari
- Aurinkotuolit
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Marie κelly Apartments
Onko hotellissa Marie κelly Apartments uima-allas?
Ei, hotellilla Marie κelly Apartments ei ole uima-allasta.
Sijaitseeko hotelli Marie κelly Apartments keskeisellä paikalla?
Kyllä, Marie κelly Apartments sijaitsee vain 1 110 m kaupungin Gouves keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Marie κelly Apartments? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Marie κelly Apartments ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Marie κelly Apartments ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Marie κelly Apartments ei tarjoa ilmaista WiFiä.




























