Boufounis Studios

Kamares, 84003 Sifnos, Kreikka - Sifnos. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Kamares, 84003 Sifnos, Kreikka - Sifnos.

Valitse huone

Boufounis Studios

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: 1172Κ123Κ0506700

Viehättävä hotelli on kohteessa Kamares. 200 metrin päässä kaupungin keskustasta oleva hotelli sijaitsee hyvien yhteyksien päässä kaikesta, mitä kohteella on tarjota. Lähin uimaranta sijaitsee 300 metrin päässä majoitukselta. Julkisissa tiloissa käytettävissä oleva Internet-yhteys Wi-Fi-verkossa lisää oleskelumukavuutta. Lemmikit eivät saa oleskella tiloissa. Vieraiden käytössä on pysäköintitiloja.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Boufounis Studios

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Boufounis Studios?

Voit yöpyä hotellilla Boufounis Studios hintaan alkaen 60,74 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Boufounis Studios uima-allas?

Ei, hotellilla Boufounis Studios ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Boufounis Studios on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Boufounis Studios milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Boufounis Studios? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Boufounis Studios ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Boufounis Studios ilmainen WiFi?

Hotellilla Boufounis Studios voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.