Harmony Apartments

Fournoi, 834 00 Fourni, Kreikka - Fourni. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Fournoi, 834 00 Fourni, Kreikka - Fourni.

Valitse huone

Harmony Apartments

Tässä huoneistossa on tarjolla ilmainen pysäköinti lähistöllä ja merkityt tupakointialueet.
Asiakkaidemme avuksi näytämme luokituksen oman luokitusjärjestelmämme mukaisesti.
Tässä majoitusliikkeessä on 2 kodikasta huonetta. Jokaisessa huoneessa on kalustettu parveke tai terassi. Digitaalikanavat tarjoavat viihdettä. Huoneissa on yksityinen kylpyhuone, ja sen varusteluun kuuluu suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Egeanmeren saaret - 0,1 km / 0,1 mi
Fournin venesatama - 0,1 km / 0,1 mi
Kampin ranta - 1,3 km / 0,8 mi
Elidáki - 3,5 km / 2,2 mi
Petrokopion muinainen marmorilouhos - 3,7 km / 2,3 mi
Petrokópi - 3,7 km / 2,3 mi
Koumará - 5,3 km / 3,3 mi
Vitsíla - 6,3 km / 3,9 mi
Kasídi - 6,6 km / 4,1 mi
Vlycháda - 6,9 km / 4,3 mi
Prióni - 19,6 km / 12,2 mi
Therman ranta - 20,2 km / 12,5 mi
Agáliasma - 24,2 km / 15,1 mi
Keramé - 27 km / 16,8 mi
Perdikin kansanperinnemuseo - 29,5 km / 18,4 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Ikarian saari (JIK) - 30,1 km / 18,7 mi
Samos (SMI-Samoksen kansainvälinen lentokenttä) - 71,4 km / 44,4 mi
Majoitusliikkeen ensisijainen lentokenttä on Ikarian saari (JIK).
Harmony Apartments sijaitsee keskustassa, joten Fournin venesatama löytyy kivenheiton päästä ja Kampin ranta puolestaan vain 3 minuutin ajomatkan päästä majoitusliikkeestä. Petrokopion muinainen marmorilouhos sijaitsee 3,7 kilometrin päässä tästä huoneistohotellista.
Fournin venesatama on lähistöllä

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Ikaria— 10,1 mi
  • Samos— 25 mi
  • Κουμαρά— 1 416 yd
  • Ελιδάκι— 1,1 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Harmony Apartments

Onko hotellissa Harmony Apartments uima-allas?

Ei, hotellilla Harmony Apartments ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Harmony Apartments keskeisellä paikalla?

Kyllä, Harmony Apartments sijaitsee vain 174 m kaupungin Fourni keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Harmony Apartments on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Harmony Apartments milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 14:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Harmony Apartments? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Harmony Apartments ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Harmony Apartments ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Harmony Apartments ei tarjoa ilmaista WiFiä.