Visnes Hotel Stryn

Prestegen 1, 6783 Stryn, Norja - Stryn. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Prestegen 1, 6783 Stryn, Norja - Stryn.

Valitse huone

Visnes Hotel Stryn

Housed in a 19th-century building by Stryn Bay, this hotel offers individually decorated rooms with private balconies and free WiFi access. Stryn centre is a short walk away. All guest rooms at Visnes Hotel Stryn have traditional furnishings.

Hotellin Visnes Hotel Stryn muut nimet:

Visnes StrynVisnes Hotel

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Visnes Hotel Stryn

Onko hotellissa Visnes Hotel Stryn uima-allas?

Ei, hotellilla Visnes Hotel Stryn ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Visnes Hotel Stryn keskeisellä paikalla?

Kyllä, Visnes Hotel Stryn sijaitsee vain 1 083 m kaupungin Stryn keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Visnes Hotel Stryn on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Visnes Hotel Stryn milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 08:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Visnes Hotel Stryn? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Visnes Hotel Stryn on parkkipaikka.

Onko hotellissa Visnes Hotel Stryn ilmainen WiFi?

Hotellilla Visnes Hotel Stryn voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko hotellilla Visnes Hotel Stryn ravintola?

Kyllä, hotellissa Visnes Hotel Stryn on ravintola.