Aldeia Da Falésia

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Aldeia Da Falésia
Matkailurekisterin rekisteröintinumero: 38433/AL
Tämä huoneistohotelli sijaitsee Albufeirassa. Hotelli sijaitsee vain 8 km:n päässä Albufeiran historiallisesta kaupungista. Falesia Beach -ranta löytyy vain 500 metrin päästä. Hotelli sijaitsee vain 30 km:n etäisyydellä Faro International Airport -lentokentältä. Tämä viehättävä hotelli on ihanteellinen vaihtoehto matkailijoille, jotka etsivät rentouttavaa rantalomaa, tai heille, jotka haluavat tilaisuuden tutustua Algarven kauneuteen. Julkisen liikenteen verkoston yhteydet löytyvät aivan lähistöltä, tarjoten helpon pääsyn muihin tutkittaviin alueisiin. Tämä hotelli käsittää tyylikkäästi suunniteltuja huoneistoja, jotka ovat hyvin varusteltuja moderneilla mukavuuksilla, ja ne tarjoavat rentouttavan ympäristön, jossa voit täysin rentoutua ja rauhoittua. Kompleksissa on laaja valikoima vapaa-ajan ja virkistystoiminnan tiloja sekä palveluita, varmistaen, että tylsää hetkeä ei koskaan ole.
Hotellin Aldeia Da Falésia muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:30
- Ei lemmikkejä
Uima-allas
- Uima-allas
- Lastenallas
Vastaanottopalvelut
- Matkatavarasäilytys
Ruoka & juoma
- Baari
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Mitä mieltä vieraat ovat tästä majoitusliikkeestä?
Majoitus sai sekalaisia arvosteluja. Jotkut vieraat kehuivat sen kätevää sijaintia lähellä rantaa ja mukavuuksia, mutta mainitsivat huoneiden olevan pieniä ja valaistuksen riittämättömän. He myös huomauttivat kulumisen merkkejä ja ehdottivat parannuksia. Toiset valittivat korkeaa hintaa suhteessa tarjottuun, kuvaillen studioita pieniksi, likaisiksi ja vanhanaikaisiksi, ja keittiövälineiden ja epämukavien sänkyjen olevan riittämättömät. Jotkut vieraat korostivat ympäristön kauneutta, mutta eivät antaneet tarkempaa palautetta. Positiivisella puolella vieraat kehuivat asuntojen puhtautta ja mukavuutta, mainiten hyvin varustellut keittokomerot ja säännöllisen siivouspalvelun. He arvostivat myös rauhallista ilmapiiriä, avuliaita henkilökuntaa ja läheisyyttä rannalle.
Arviot
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Faro— 11,9 mi
- Portimão— 23,1 mi
- vilamoura — 2,7 mi
- quarteira — 4 mi
- Albufeira — 4,4 mi
- Albufeira-Ferreiras— 4,6 mi
- tunes — 7,2 mi
- almancil — 7,4 mi
- armação de pêra — 10,6 mi
- Praia da Falésia Açoteias— 480 yd
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Aldeia Da Falésia
Onko hotellissa Aldeia Da Falésia uima-allas?
Kyllä, hotellilla Aldeia Da Falésia on uima-allas jossa voi uida.
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Aldeia Da Falésia?
Voit yöpyä hotellilla Aldeia Da Falésia hintaan alkaen 17,60 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko Aldeia Da Falésia perheiden suosima majoituslaitos?
Kyllä, Aldeia Da Falésia on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.
Milloin hotellissa Aldeia Da Falésia on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Aldeia Da Falésia milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:30. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Aldeia Da Falésia? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Aldeia Da Falésia ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Aldeia Da Falésia ilmainen WiFi?
Hotellilla Aldeia Da Falésia voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.























