Reis De Gaia

Rua Cândido Dos Reis 160, 4430-999 Vila Nova de Gaia, Portugali - Vila Nova de Gaia. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Rua Cândido Dos Reis 160, 4430-999 Vila Nova de Gaia, Portugali - Vila Nova de Gaia.

Ominaisuudet

  • Ilmastointi
  • Golf
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Perhehuoneisto 1 Makuuhuone
  • 5 asiakkaita
  • 50 ㎡
  • Näkymä maamerkille, Kaupunkinäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Tuuletin

Reis De Gaia

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: 36774/AL

Mukava hotelli, joka sijaitsee kohteessa Vila Nova de Gaia, on erinomainen vaihtoehto perheille. Matkailijat voivat hyödyntää Wi-Fi-yhteyttä julkisissa tiloissa. Valitettavasi vastaanotto ei ole avoinna 24 h vuorokaudessa. Käytettävissä on pysäköintimahdollisuusMajoitus saattaa veloittaa lisämaksun joistain palveluista.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ilmastoitu
  • Hissi
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Tupakointialue
  • Äänieristys huoneissa
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Kassakaappi
  • Retkipalvelu
  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Golf
  • Vuoristourheilu
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lastenhoito
  • Lasten tv-kanavia
  • Turvallisuuselementit lapsia varten
  • Ruoka & juoma

  • Baari
  • Lasten aterioita
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Vesipullo
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Televisio
  • Kuljetus

  • Kuljetuspalvelu (lisämaksusta)
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Lentokenttäkuljetus
  • Lentokenttäkuljetus (lisämaksusta)
  • Autonvuokraus
  • Wellness

  • Hieronta

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Porto-Francisco Sa Carneiro— 8,5 mi
  • Vila Nova de Gaia-General Torres— 498 yd
  • Porto Ribeira— 645 yd
  • Vila Nova de Gaia - Devesas— 1 064 yd
  • Porto - Cordoaria— 1 165 yd
  • Porto - Sao Bento— 1 206 yd
  • Vila Nova de Gaia-Don Joan II— 1,2 mi
  • Porto - Campo 24 Agosto— 1,2 mi
  • Canidelo-Coimbroes— 1,4 mi
  • Campanhã— 1,7 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Reis De Gaia

Onko hotellissa Reis De Gaia uima-allas?

Ei, hotellilla Reis De Gaia ei ole uima-allasta.

Onko Reis De Gaia perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Reis De Gaia on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Milloin hotellissa Reis De Gaia on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Reis De Gaia milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Sijaitseeko hotelli Reis De Gaia keskeisellä paikalla?

Kyllä, Reis De Gaia sijaitsee vain 1 208 m kaupungin Vila Nova de Gaia keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Reis De Gaia? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Reis De Gaia ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Reis De Gaia ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Reis De Gaia ei tarjoa ilmaista WiFiä.

Tarjoaako hotelli Reis De Gaia kuljetuspalvelun?

Kyllä vain. Reis De Gaia tarjoaa kuljetuspalvelun vierailleen.