B&b Hotel Lisboa Montijo

Avenida D. Afonso Henriques Naº 34, 2870-154 Montijo, Portugali - Montijo. Katso kartta
3,9/5
Hyvä Perustuu 5 arvioon lähteestä Destinia
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Avenida D. Afonso Henriques Naº 34, 2870-154 Montijo, Portugali - Montijo.

Valitse huone

Näytetään 3 / 3 tuloksesta
Näytetään 3 tulosta
Superior-huone
  • 2 asiakkaita
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
  • Suihku
Standard-huone
  • 2 asiakkaita
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
  • Suihku
Perhehuone
  • 2 asiakkaita
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Minibaari
  • Suihku

B&b Hotel Lisboa Montijo

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: RNET9591

B&B HOTEL Lisboa Montijo is located in Montijo, within 29 km of Lisbon Oceanarium and 34 km of Miradouro da Senhora do Monte. With a shared lounge, the 3-star hotel has air-conditioned rooms with free WiFi, each with a private bathroom.

Hotellin B&b Hotel Lisboa Montijo muut nimet:

B&b Lisboa Montijo

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 14:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Arviot

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Cascais— 20,4 mi
  • pinhal novo — 6,4 mi
  • Lisbon-Oriente— 7,8 mi
  • Lisboa-Santa Apolonia— 7,9 mi
  • Lisbon - Rossio— 8,9 mi
  • Lisbon - Marques de Pombal— 9,5 mi
  • Lisbon - Campo Pequeno— 9,5 mi
  • Lisbon - Sete Rios— 10,5 mi
  • Sete Rios— 10,5 mi
  • almada — 10,6 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta B&b Hotel Lisboa Montijo

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa B&b Hotel Lisboa Montijo?

Voit yöpyä hotellilla B&b Hotel Lisboa Montijo hintaan alkaen 24,74 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa B&b Hotel Lisboa Montijo uima-allas?

Ei, hotellilla B&b Hotel Lisboa Montijo ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli B&b Hotel Lisboa Montijo keskeisellä paikalla?

Kyllä, B&b Hotel Lisboa Montijo sijaitsee vain 340 m kaupungin Montijo keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa B&b Hotel Lisboa Montijo on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin B&b Hotel Lisboa Montijo milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 14:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa B&b Hotel Lisboa Montijo? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla B&b Hotel Lisboa Montijo ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa B&b Hotel Lisboa Montijo ilmainen WiFi?

Hotellilla B&b Hotel Lisboa Montijo voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.