Rivages Saint Ferréol
50 Rue Saint Ferréol, 13001 Marseille, Ranska - Marseille.
Katso kartta
Näytä 25 kuvaa

Missä majoitus sijaitsee?
50 Rue Saint Ferréol, 13001 Marseille, Ranska - Marseille.
Ominaisuudet
Valitse huone
Näytetään 3 / 4 tuloksesta
Rivages Saint Ferréol
Rivages du Vieux Port St Ferréol provides accommodation within 500 metres of the centre of Marseille, with free WiFi, and a kitchen with a microwave, a fridge and a stovetop. The accommodation has a sauna. The aparthotel features family rooms.
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- WiFi
- Internet
- Ilmastoitu
- Lämmitys
- Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- Nopea sisään-/uloskirjautuminen
- Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Wellness
- Sauna
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Rivages Saint Ferréol
Onko hotellissa Rivages Saint Ferréol uima-allas?
Ei, hotellilla Rivages Saint Ferréol ei ole uima-allasta.
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Rivages Saint Ferréol?
Voit yöpyä hotellilla Rivages Saint Ferréol hintaan alkaen 29,17 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Sijaitseeko hotelli Rivages Saint Ferréol keskeisellä paikalla?
Kyllä, Rivages Saint Ferréol sijaitsee vain 681 m kaupungin Marseille keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Rivages Saint Ferréol? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Rivages Saint Ferréol ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Rivages Saint Ferréol ilmainen WiFi?
Hotellilla Rivages Saint Ferréol voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.












































