B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu
Hotelli toivottaa asiakkaat tervetulleeksi Chassieuhun. Hotelli tarjoaa 70 savutonta huonetta ja 45 kahden hengen huonetta 3-kerroksisessa rakennuksessa, jossa on hissi. Asiakkaiden apuna on vastaanoton ystävällinen henkilökunta. Langaton internetyhteys on käytössä yleisissä tiloissa. Majoituksella on useita esteettömiä toimintoja. Tiloissa on huomioitu myös liikuntarajoitteiset asiakkaat. Huoneiden kalustukseen kuuluu parivuode tai queen size -vuode. Tarjolla on kirjoituspöytää. Asiakkaille on myös silitysvälineet. Lisäksi käytössä ovat puhelin, televisio ja langaton internetyhteys (ilmainen). Suihku kuuluu kylpyhuoneiden sisustukseen. Varattavissa on 3 esteetöntä huonetta. Lasten kanssa matkustaville on 22 perhehuonetta. Kulinaariseen tarjontaan kuuluu aamiaistila. Ravitseva aamiainen antaa virtaa päiviin. Yleisimmät luottokortit, kuten American Express, Visa ja MasterCard, hyväksytään maksuvälineinä.
Hotellin B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
- Lemmikkieläimet ovat sallittuja
- Ilmastoitu
- Hissi
- Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
- Huoneissa tupakointi kielletty
Vastaanottopalvelut
- Matkatavarasäilytys
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- WiFi
- Ilmainen Wi-Fi
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Lyon-Bron— 1,4 mi
- Lyon-St Exupéry — 5,7 mi
- Lyon - Vaulx-en-Velin La Soie— 3,4 mi
- Lyon - Meyzieu Z.I.— 4,3 mi
- Lyon-Lyon Saint Exupéry— 5,1 mi
- Lyon-Part-Dieu— 5,8 mi
- Lyon-Perrache— 7,1 mi
- Lyon - Vaise— 9 mi
- villefontaine — 11 mi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu?
Voit yöpyä hotellilla B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu hintaan alkaen 27,50 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko hotellissa B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu uima-allas?
Ei, hotellilla B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu ilmainen WiFi?
Hotellilla B&b Hotel Lyon Eurexpo Chassieu voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.































