Maison Zouz

347 La Bertrannette, 84220 Murs, Ranska - Murs. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

347 La Bertrannette, 84220 Murs, Ranska - Murs.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Uima-allas
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Maison Zouz

Maison Zouz, a property with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities, is situated in Murs, 7.2 km from Village des Bories, 12 km from Abbaye de Senanque, as well as 13 km from The Ochre Trail.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 08:00
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
  • Palvelut

  • Vesiurheilu
  • Vuoristourheilu
  • Ratsastus
  • Ruoka & juoma

  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Wellness

  • Aurinkotuolit

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Maison Zouz

Onko hotellissa Maison Zouz uima-allas?

Kyllä, hotellilla Maison Zouz on uima-allas jossa voi uida.

Sijaitseeko hotelli Maison Zouz keskeisellä paikalla?

Kyllä, Maison Zouz sijaitsee vain 1 045 m kaupungin Murs keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Maison Zouz on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Maison Zouz milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 08:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Maison Zouz? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Maison Zouz on parkkipaikka.

Onko hotellissa Maison Zouz ilmainen WiFi?

Hotellilla Maison Zouz voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.