Casa Din Livada
7 Strada George Coșbuc, 435200 BorÈa, Romania - BorÈa.
Katso kartta
Näytä 21 kuvaa

Missä majoitus sijaitsee?
7 Strada George Coșbuc, 435200 BorÈa, Romania - BorÈa.
Ominaisuudet
Valitse huone
Casa Din Livada
Offering a garden and garden view, Casa din livada is located in Borşa, 30 km from Horses' Waterfall and 41 km from The Wooden Church of Ieud. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi.
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 00:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
- WiFi
- Internet
- Autoparkki
- Lämmitys
- Huoneissa tupakointi kielletty
- Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
- Tupakointialue
- Ei lemmikkejä
Yhteiset tilat
- Terassi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Casa Din Livada
Onko hotellissa Casa Din Livada uima-allas?
Ei, hotellilla Casa Din Livada ei ole uima-allasta.
Sijaitseeko hotelli Casa Din Livada keskeisellä paikalla?
Kyllä, Casa Din Livada sijaitsee vain 796 m kaupungin BorÈa keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Milloin hotellissa Casa Din Livada on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Casa Din Livada milloin vain 00:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Casa Din Livada? Onko siellä parkkipaikka?
Kyllä, hotellilla Casa Din Livada on parkkipaikka.
Onko hotellissa Casa Din Livada ilmainen WiFi?
Hotellilla Casa Din Livada voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.




















