Pensiunea Adela

Calea Câmpulungului Nr. 200, 727265 Fundu Moldovei, Romania - Fundu Moldovei. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Calea Câmpulungului Nr. 200, 727265 Fundu Moldovei, Romania - Fundu Moldovei.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 8 tuloksesta
Näytetään 8 tulosta
Deluxe-huone
  • Kylpyhuone
Superior-huone
  • Kylpyhuone
Standard-huone Vuoristonäkymä
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Terassi
  • Kylpyhuone, WC
  • Keittiö
Standard Kolmen Hengen Huone
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Terassi
  • Kylpyhuone, WC
  • Keittiö
Deluxe Kolmen Hengen Huone
  • Kylpyhuone
Superior Kolmen Hengen Huone
  • Kylpyhuone
Standard-huone Jaettu Kylpyhuone
  • Vuoristonäkymä, Näköala
  • Terassi
  • WC
  • Keittiö
Premium Neljän Hengen Huone
  • Puutarhanäkymä, Vuoristonäkymä, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme
  • Keittiö, Jääkaappi

Pensiunea Adela

Featuring barbecue facilities, Pensiunea Adela is located in Fundu Moldovei in the Suceava region, 45 km from Adventure Park Escalada and 50 km from Humor Monastery. The property features mountain and garden views, and is 47 km from Voronet...

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 13:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Lämmitys
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Cash dispenser
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Vuoristourheilu
  • Suksivarasto
  • Hiihto-opetus
  • Ratsastus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Turvallisuuselementit lapsia varten
  • Ruoka & juoma

  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Jaettu keittiö
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Pensiunea Adela

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Pensiunea Adela?

Voit yöpyä hotellilla Pensiunea Adela hintaan alkaen 24,68 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Pensiunea Adela uima-allas?

Ei, hotellilla Pensiunea Adela ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Pensiunea Adela on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Pensiunea Adela milloin vain 13:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Pensiunea Adela? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Pensiunea Adela on parkkipaikka.

Onko hotellissa Pensiunea Adela ilmainen WiFi?

Hotellilla Pensiunea Adela voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko Pensiunea Adela perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Pensiunea Adela on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.