Clarion Collection Hotel Bergmästaren

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Clarion Collection Hotel Bergmästaren
Falunin keskustassa ihanteellisella sijainnilla sijaitseva hotelli tarjoaa vierailleen vaivattoman pääsyn lukuisiin paikallisiin nähtävyyksiin. Hotelli sijaitsee ihanteellisesti UNESCOn maailmanperintökohteena tunnetussa historiallisessa Falunin kaupungissa, ja sen vieraat voivat nauttia runsaasta luontaisesta kauneudesta, jota Dalama-alue tarjoaa heille. Vieraat voivat tehdä retken Great Copper Mine -kaivokselle, vierailla Dalama Museum -museossa ja tutustua kuuluisan realistimaalarin, Carl Larssonin, kotiin; kaikki nämä kohteet ovat vain muutaman minuutin päässä tästä miellyttävästä ja viehättävästä hotellista. Tutustuttuaan viehättävän maaseudun monipuolisiin iloihin ja nautittuaan sen tarjoamista elämyksistä, vieraat voivat palata ja vetäytyä hotellin tilaviin ja mukaviin vierashuoneisiin, joissa odottaa kutsuva yhdistelmä modernia tyyliä ja rentouttavaa tunnelmaa. Sekä liike- että vapaa-ajan matkailijat tulevat varmasti arvostamaan tämän hotellin erinomaista sijaintia sekä sen tarjoamaa ammattitaitoista ja samalla erittäin ystävällistä palvelua.
Hotellin Clarion Collection Hotel Bergmästaren muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
- Hissi
- Ei lemmikkejä
Vastaanottopalvelut
- 24h-vastaanotto
- Matkatavarasäilytys
Ruoka & juoma
- À la carte -ravintola
- Baari
- Paikan päällä sijaitseva kahvila
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Wellness
- Sauna
- Kuntosali
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Clarion Collection Hotel Bergmästaren
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren?
Voit yöpyä hotellilla Clarion Collection Hotel Bergmästaren hintaan alkaen 66,32 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Clarion Collection Hotel Bergmästaren lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?
Kyllä, Clarion Collection Hotel Bergmästaren on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.
Onko hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren uima-allas?
Ei, hotellilla Clarion Collection Hotel Bergmästaren ei ole uima-allasta.
Sijaitseeko hotelli Clarion Collection Hotel Bergmästaren keskeisellä paikalla?
Kyllä, Clarion Collection Hotel Bergmästaren sijaitsee vain 431 m kaupungin Falun keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Milloin hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Clarion Collection Hotel Bergmästaren milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Clarion Collection Hotel Bergmästaren ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren ilmainen WiFi?
Ei, hotelli Clarion Collection Hotel Bergmästaren ei tarjoa ilmaista WiFiä.
Voiko hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren treenata? Onko siellä kuntosali?
Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren on kuntosali, jossa voit treenata.
Onko hotellilla Clarion Collection Hotel Bergmästaren ravintola?
Kyllä, hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren on ravintola.
Onko hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren bisneskeskus kokoushuoneella?
Kyllä, hotellissa Clarion Collection Hotel Bergmästaren on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.


































