Edith Och Julia B&b

Högrumsvägen 1, 387 92 Borgholm - Isla de Oland, Ruotsi - Borgholm - Isla de Oland. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Högrumsvägen 1, 387 92 Borgholm - Isla de Oland, Ruotsi - Borgholm - Isla de Oland.

Valitse huone

Edith Och Julia B&b

This family-owned B&B is situated in Rälla village on Öland Island. Rooms at Edith och Julia B&B have either private or shared bathrooms. Some rooms include a kitchenette, seating area and TV. The nearest grocery store is just 50 metres away.

Hotellin Edith Och Julia B&b muut nimet:

Edith Och Julia B&b

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Edith Och Julia B&b

Ei, hotellilla Edith Och Julia B&b ei ole uima-allasta.

Voit kirjautua sisään hotelliin Edith Och Julia B&b milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 08:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Kyllä, hotellilla Edith Och Julia B&b on parkkipaikka.

Hotellilla Edith Och Julia B&b voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Kyllä, Edith Och Julia B&b on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.