Strand Hotel Lobbe

Lobbe 22, 18586 Middelhagen, Saksa - Middelhagen. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Lobbe 22, 18586 Middelhagen, Saksa - Middelhagen.

Ominaisuudet

  • Rannan äärellä
  • WiFi
  • Autoparkki
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Liikkuminen helppoa
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Standard-huone
  • Puutarhanäkymä
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
  • Televisio, Satelliittikanavat, Taulu-TV

Strand Hotel Lobbe

This traditional-style hotel in Lobbe is situated directly on the path to the sandy beach. It offers a garden with lounge furniture, an outdoor sauna and an open-air hot tub.

Hotellin Strand Hotel Lobbe muut nimet:

Strand-hotel LobbeStrand Lobbe

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:30
  • Lämmitys
  • Rannan äärellä
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Ei lemmikkejä
  • Vastaanottopalvelut

  • Matkatavarasäilytys
  • Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Vesiurheilu
  • Ping pong
  • Vuoristourheilu
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lautapelejä/palapelejä
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Baari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Lasten aterioita
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Lounaspaketteja
  • Huonepalvelu
  • Aamiainen huoneeseen
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Takka
  • Bisnespalvelut

  • Kokoustilat
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Kuljetuspalvelu (lisämaksusta)
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Kauppoja

  • Supermarket

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Strand Hotel Lobbe

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Strand Hotel Lobbe?

Voit yöpyä hotellilla Strand Hotel Lobbe hintaan alkaen 72,00 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Strand Hotel Lobbe uima-allas?

Ei, hotellilla Strand Hotel Lobbe ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Strand Hotel Lobbe on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Strand Hotel Lobbe milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:30. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Strand Hotel Lobbe? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Strand Hotel Lobbe on parkkipaikka.

Onko hotellissa Strand Hotel Lobbe ilmainen WiFi?

Hotellilla Strand Hotel Lobbe voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Onko Strand Hotel Lobbe perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Strand Hotel Lobbe on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Onko hotellilla Strand Hotel Lobbe ravintola?

Kyllä, hotellissa Strand Hotel Lobbe on ravintola.