Pension Villa Sophia

Weddingstraße 38, 18546 Sassnitz, Saksa - Sassnitz. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Weddingstraße 38, 18546 Sassnitz, Saksa - Sassnitz.

Ominaisuudet

Valitse huone

Näytetään 3 / 4 tuloksesta
Näytetään 4 tulosta
Standard-huone
  • Merinäköala, Puutarhanäkymä, Näköala
  • Parveke
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
Perhehuone Merinäkymä
  • Merinäköala, Näköala
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Suihku
  • Televisio, Kaapelikanavat, Taulu-TV
Huoneisto 1 Makuuhuone
  • Merinäköala, Näköala
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Keittiö, Jääkaappi
  • Suihku
Huoneisto 1 Makuuhuone Merinäkymä
  • Merinäköala, Näköala
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Keittiö, Jääkaappi
  • Suihku

Pension Villa Sophia

Located between the scenic Jasmund National Park and the Baltic Sea Coast, this hotel offers regional cuisine, with a terrace and barbecue facilities.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
  • Lämmitys
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Tupakointialue
  • Ei lemmikkejä
  • Palvelut

  • Vuoristourheilu
  • Ruoka & juoma

  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Lounaspaketteja
  • Huonepalvelu
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Pension Villa Sophia

Onko hotellissa Pension Villa Sophia uima-allas?

Ei, hotellilla Pension Villa Sophia ei ole uima-allasta.

Sijaitseeko hotelli Pension Villa Sophia keskeisellä paikalla?

Kyllä, Pension Villa Sophia sijaitsee vain 965 m kaupungin Sassnitz keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.

Milloin hotellissa Pension Villa Sophia on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Pension Villa Sophia milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Pension Villa Sophia? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Pension Villa Sophia on parkkipaikka.

Onko hotellissa Pension Villa Sophia ilmainen WiFi?

Hotellilla Pension Villa Sophia voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.