Apollo Pension Und Saalvermietung

38a Pfännerstraße, 39218 Schonebeck, Saksa - Schonebeck. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

38a Pfännerstraße, 39218 Schonebeck, Saksa - Schonebeck.

Ominaisuudet

  • WiFi
  • Autoparkki
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja

Valitse huone

Apollo Pension Und Saalvermietung

Apollo Pension und Saalvermietung is set in Salzelmen, 24 km from Cathedral of Magdeburg, 25 km from Magdeburg Cultural History Museum, and 26 km from Old Market Magdeburg.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 16:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 08:00
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kauppoja

  • Supermarket

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Apollo Pension Und Saalvermietung

Haluan matkustaa lemmikink anssa. Salliiko Apollo Pension Und Saalvermietung lemmikit? Onko se lemmikkiystävällinen majoituslaitos?

Kyllä, Apollo Pension Und Saalvermietung on lemmikkiystävällinen majoituslaitos, joten olet tervetullut sinne lemmikin kanssa.

Onko hotellissa Apollo Pension Und Saalvermietung uima-allas?

Ei, hotellilla Apollo Pension Und Saalvermietung ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Apollo Pension Und Saalvermietung on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Apollo Pension Und Saalvermietung milloin vain 16:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 08:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Apollo Pension Und Saalvermietung? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Apollo Pension Und Saalvermietung on parkkipaikka.

Onko hotellissa Apollo Pension Und Saalvermietung ilmainen WiFi?

Hotellilla Apollo Pension Und Saalvermietung voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.