Inselhof Fehmarn

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Inselhof Fehmarn
Hyödynnä ulkotenniskenttä ja puutarha. Tämän huoneiston palveluihin kuuluu muun muassa ilmainen langaton internetyhteys, pelihalli/-huone ja grillejä.
Maksullinen buffetaamiainen on tarjolla päivittäin kello 7.30–10.30.
Vastaanotto on auki rajoitetusti. Hintaan kuuluu kuljetukset rautatieasemalta majoitusliikkeeseen, ja saatavilla on myös ilmainen pysäköinti.
Tässä majoitusliikkeessä on 16 yksilöllisesti sisustettua huonetta. Huoneiden varusteluun kuuluu muun muassa keittiö, jossa on jääkaappi ja liesi. Mukavuuksiin kuuluu 81- -senttinen LED-televisio ja digitaalikanavat. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys. Käytössäsi on muun muassa oleskelualue ja mikroaaltouuni, ja silitysrauta/-lauta on myös saatavilla pyynnöstä.
Etäisyydet pyöristetään lähimpään 0,1 mailiin ja kilometriin.
Islands of the Baltic Sea - 0,1 km / 0,1 mi
Westermarkelsdorfin ranta - 1,2 km / 0,8 mi
Altenteilin ranta - 3,5 km / 2,2 mi
Bojendorfin ranta - 4,2 km / 2,6 mi
St. Johanniskirche - 4,9 km / 3 mi
Gammendorfin ranta - 6,5 km / 4 mi
Flüggerin ranta - 7 km / 4,3 mi
Wasservogelreservat Wallnau - 7,5 km / 4,7 mi
Niobe-monumentti - 9,4 km / 5,8 mi
Westerbergen - 10,6 km / 6,6 mi
Flügger-majakka - 11 km / 6,9 mi
Grüner Brink Beach - 13,1 km / 8,1 mi
Modellbahn Paradies - 13,8 km / 8,6 mi
Meereszentrum Fehmarn - 13,9 km / 8,6 mi
Schmetterlingspark Fehmarn - 14 km / 8,7 mi
Lähimmät lentokentät ovat:
Hampurin lentokenttä (HAM) - 159,7 km / 99,2 mi
Lyypekki (LBC) - 101,8 km / 63,3 mi
Inselhof Fehmarn sijaitsee maaseudulla, ja Islands of the Baltic Sea ja Westermarkelsdorfin ranta sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä. Altenteilin ranta sijaitsee 1,6 kilometrin ja St. Johanniskirche 5,1 kilometrin päässä tästä perheille sopivasta huoneistohotellista.
Westermarkelsdorfin ranta on lähistöllä.
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 18:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 10:00
- Ei lemmikkejä
Palvelut
- Tênis
Autoparkki
- Autoparkki
Internet
- Ilmainen Wi-Fi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Inselhof Fehmarn
Onko hotellissa Inselhof Fehmarn uima-allas?
Ei, hotellilla Inselhof Fehmarn ei ole uima-allasta.
Milloin hotellissa Inselhof Fehmarn on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Inselhof Fehmarn milloin vain 18:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 10:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Inselhof Fehmarn? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Inselhof Fehmarn ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Inselhof Fehmarn ilmainen WiFi?
Hotellilla Inselhof Fehmarn voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.














