Bio Seehotel Zeulenroda

Bauerfeindallee 1, 07937 Zeulenroda, Saksa - Zeulenroda. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Bauerfeindallee 1, 07937 Zeulenroda, Saksa - Zeulenroda.

Ominaisuudet

  • Uima-allas
  • Kylpyläpalvelut
  • Perhe
  • Kuntosali

Valitse huone

Näytetään 3 / 1 tuloksesta
Näytetään 1 tulos
Standard-huone
  • 3 asiakkaita
  • Puutarhanäkymä, Kaupunkinäkymä
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari
  • Kassakaappi

Bio Seehotel Zeulenroda

The 4-star superior hotel Bio-Seehotel Zeulenroda offers bright, spacious rooms with an eco-friendly design, located directly at the Zeulenroda bathing lake in Thuringia's Vogtland.

Hotellin Bio Seehotel Zeulenroda muut nimet:

Bioseehotel ZeulenrodaBioseehotel ZeulenrodaBio-seehotel ZeulenrodaBioseehotel Zeulenroda

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Hissi
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Lastenallas
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Ruoka & juoma

  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Internet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Siivouspalvelut

  • Pesula
  • Wellness

  • Kylpyläpalvelut
  • Höyrysauna / turkkilainen sauna
  • Sauna
  • Kuntosali

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Bio Seehotel Zeulenroda

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Bio Seehotel Zeulenroda?

Voit yöpyä hotellilla Bio Seehotel Zeulenroda hintaan alkaen 154,50 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Bio Seehotel Zeulenroda uima-allas?

Kyllä, hotellilla Bio Seehotel Zeulenroda on uima-allas jossa voi uida.

Milloin hotellissa Bio Seehotel Zeulenroda on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Bio Seehotel Zeulenroda milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Bio Seehotel Zeulenroda? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Bio Seehotel Zeulenroda on parkkipaikka.

Onko hotellissa Bio Seehotel Zeulenroda ilmainen WiFi?

Hotellilla Bio Seehotel Zeulenroda voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Voiko hotellissa Bio Seehotel Zeulenroda treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Bio Seehotel Zeulenroda on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko Bio Seehotel Zeulenroda perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Bio Seehotel Zeulenroda on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Onko hotellilla Bio Seehotel Zeulenroda ravintola?

Kyllä, hotellissa Bio Seehotel Zeulenroda on ravintola.