Euro Apartments Lidická 39 Brno

Missä majoitus sijaitsee?
Ominaisuudet
Valitse huone
Euro Apartments Lidická 39 Brno
In the Brno - centre district of Brno, close to Villa Tugendhat, EURO APARTMENTS LIDICKÁ 39 BRNO has free WiFi and a washing machine. The property features inner courtyard views and is 4 km from Trade Fairs Brno and 1.6 km from St.
Hotellin Euro Apartments Lidická 39 Brno muut nimet:
Käyttöehdot ja palvelut
Yleinen
- Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
- Uloskirjautuminen viimeistään: 08:00
- Lämmitys
- Huoneissa tupakointi kielletty
- Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
- Ei lemmikkejä
Internet
- WiFi
- Ilmainen Wi-Fi
- Internet
Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?
- Brno-Turany— 5 mi
- brno - hotel grand — 1 366 yd
- Brno Hlavní Nádraží— 1 614 yd
- Brno - Židenice— 1,4 mi
- Brno - Dolní Nádraží— 1,4 mi
- Brno - Královo Pole— 1,9 mi
Usein kysytyt kysymykset aiheesta Euro Apartments Lidická 39 Brno
Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Euro Apartments Lidická 39 Brno?
Voit yöpyä hotellilla Euro Apartments Lidická 39 Brno hintaan alkaen 55,25 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.
Onko hotellissa Euro Apartments Lidická 39 Brno uima-allas?
Ei, hotellilla Euro Apartments Lidická 39 Brno ei ole uima-allasta.
Sijaitseeko hotelli Euro Apartments Lidická 39 Brno keskeisellä paikalla?
Kyllä, Euro Apartments Lidická 39 Brno sijaitsee vain 945 m kaupungin Brno keskustasta. Katso kartastamme, niin saat paremman käsityksen.
Milloin hotellissa Euro Apartments Lidická 39 Brno on check-in ja check-out?
Voit kirjautua sisään hotelliin Euro Apartments Lidická 39 Brno milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 08:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.
Voinko parkkeerata auton hotellissa Euro Apartments Lidická 39 Brno? Onko siellä parkkipaikka?
Ei, hotellilla Euro Apartments Lidická 39 Brno ei ole parkkitiloja.
Onko hotellissa Euro Apartments Lidická 39 Brno ilmainen WiFi?
Hotellilla Euro Apartments Lidická 39 Brno voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.























