Orea Congress Hotel Brno

Krízkovského, 47, 60373 Brno, Tsekin tasavalta - Brno. Katso kartta
4,3/5
Erittäin hyvä Perustuu 5 arvioon lähteestä Destinia
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Krízkovského, 47, 60373 Brno, Tsekin tasavalta - Brno.

Ominaisuudet

  • Lasten kerho
  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Liikkuminen helppoa
  • Perhe
  • Kuntosali
  • Liikkeet

Valitse huone

Näytetään 3 / 2 tuloksesta
Näytetään 2 tulosta
Executive-huone
  • 4 asiakkaita
  • 24 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Suihku
  • Kassakaappi
Deluxe-huone
  • 4 asiakkaita
  • 24 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC
  • Suihku
  • Kassakaappi

Orea Congress Hotel Brno

The OREA Congress Hotel Brno next to the Brno Trade Fair grounds (Veletrhy Brno) offers conference facilities, fine cuisine, inviting rooms and easy access to the city centre.
It features a large congress centre, as well as a fitness centre which guests can use free of charge.
All rooms offer free WiFi connection, the TV sets come with an interactive system for direct contact to the reception desk, as well as satellite channels. All rooms and hotel areas are air-conditioned.
The property has one bar and one restaurant offering International and local cuisine and a great selection of beverages.
The nearest tram stop (N1, Vystaviste stop) is 150 metres away from the OREA Congress Hotel Brno, offering easy access to the city centre.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 15:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 11:00
  • Pesula (lisämaksusta)
  • Lemmikkieläimet ovat sallittuja
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Hissi
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Kassakaappi
  • Retkipalvelu
  • Palvelut

  • Vuoristourheilu
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lasten kerho
  • Pelihalli
  • Lautapelejä/palapelejä
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Snackbaari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Lasten aterioita
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Lounaspaketteja
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Yksityinen pysäköinti
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus (lisämaksusta)
  • Kokoustilat (lisämaksusta)
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Kuljetus

  • Autonvuokraus
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Housuprässi (lisämaksusta)
  • Pesula (lisämaksusta)
  • Wellness

  • Kuntosali

Arviot

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Brno-Turany— 5,2 mi
  • Brno Hlavní Nádraží— 1,3 mi
  • Brno - Dolní Nádraží— 1,4 mi
  • brno - hotel grand — 1,4 mi
  • Brno - Židenice— 2,6 mi
  • Brno - Královo Pole— 3,2 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Orea Congress Hotel Brno

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Orea Congress Hotel Brno?

Voit yöpyä hotellilla Orea Congress Hotel Brno hintaan alkaen 57,14 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko hotellissa Orea Congress Hotel Brno uima-allas?

Ei, hotellilla Orea Congress Hotel Brno ei ole uima-allasta.

Milloin hotellissa Orea Congress Hotel Brno on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Orea Congress Hotel Brno milloin vain 15:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 11:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Orea Congress Hotel Brno? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Orea Congress Hotel Brno ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Orea Congress Hotel Brno ilmainen WiFi?

Hotellilla Orea Congress Hotel Brno voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Voiko hotellissa Orea Congress Hotel Brno treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Orea Congress Hotel Brno on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko hotellissa Orea Congress Hotel Brno bisneskeskus kokoushuoneella?

Kyllä, hotellissa Orea Congress Hotel Brno on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.