Asteria Family Resort Side

Yeni, Kızılağaç, Yerleşim Alanı No:163-1, 07600, 07600 Side, Turkki - Side. Katso kartta
3,2/5
Perustuu 1 arvioon lähteestä Destinia
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

Yeni, Kızılağaç, Yerleşim Alanı No:163-1, 07600, 07600 Side, Turkki - Side. Hyvä sijainti

Ominaisuudet

  • Lasten kerho
  • WiFi
  • Ilmastointi
  • Uima-allas
  • Kylpyläpalvelut
  • Water park
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Kuntosali
  • Disco

Valitse huone

Asteria Family Resort Side

Matkailurekisterin rekisteröintinumero: 20509

Kizilagacin lomakohteessa sijaitseva hotelli on 20 kilometrin päässä historiallisesta Siden kaupungista. Antalyan lentokenttä on noin 80 kilometrin etäisyydellä hotellista. Tämä ensiluokkainen lomakylä sijaitsee 183 000 neliömetrin laajuisella maa-alueella, ja siihen kuuluu tilavia, maisemoituja puutarhoja, jotka johtavat alas yksityiselle rannalle. Hotellissa on 586 huonetta, jotka on varustettu satelliittikanavilla varustetulla LED-televisiolla, suoravalintapuhelimella, minibaarilla, erillisellä ilmastoinnilla (lämmitys ja viilennys), laminaattilattialla sekä kylpyhuoneella, jossa on amme-suihkuyhdistelmä ja hiustenkuivaaja. Vieraat voivat suunnata Sideen tutustumaan Apollonin temppelin ja antiikin aikaisen teatterin upeisiin raunioihin tai vain rentoutua hotellin laajalla ulkouima-altaalla ja hemmotella itseään spa- ja wellness-keskuksessa, jossa on turkkilainen sauna, sauna, rentoutumisallas ja hierontapalveluita. Lomakeskuksessa on laaja valikoima aktiviteetteja ja palveluita, jotka soveltuvat erityisesti perheille. Kulinaarisiin palveluihin kuuluu buffetravintola sekä viisi muuta ravintolaa, jotka tarjoilevat kansainvälisiä ruokia ja takaavat hauskan loman meren äärellä.

Hotellin Asteria Family Resort Side muut nimet:

Euphoria Palm Beach

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Ilmastoitu
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Lastenallas
  • Sisäuima-allas
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Kassakaappi
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Water park
  • Vesiurheilu
  • Tênis
  • Ping pong
  • Mini-golf
  • Darts-taulu
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lasten kerho
  • Lasten leikkikenttä
  • Disco
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • À la carte -ravintola
  • Baari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Lasten aterioita
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Huonepalvelu
  • Allasbaari
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Bisnespalvelut

  • Kokoustilat
  • Internet

  • WiFi
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Pesula
  • Kauppoja

  • Kauppoja
  • Wellness

  • Allas- ja rantapyyhkeet
  • Aurinkotuolit
  • Aurinkovarjot
  • Kylpyläpalvelut
  • Höyrysauna / turkkilainen sauna
  • Sauna
  • Hieronta
  • Kampaaja
  • Kuntosali
  • Ryhmäopetus

Arviot

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Asteria Family Resort Side

Kuuluuko hotelliin Asteria Family Resort Side vesipuisto?

Kyllä vain. Hotellilla Asteria Family Resort Side on erittäin miellyttävä vesipuisto. Löydät kaikki lisätiedot tältä sivulta.

Onko hotellissa Asteria Family Resort Side uima-allas?

Kyllä, hotellilla Asteria Family Resort Side on uima-allas jossa voi uida.

Kuinka paljon Destinialla maksaa yöpyminen hotellissa Asteria Family Resort Side?

Voit yöpyä hotellilla Asteria Family Resort Side hintaan alkaen 45,88 € per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Onko Asteria Family Resort Side perheiden suosima majoituslaitos?

Kyllä, Asteria Family Resort Side on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Milloin hotellissa Asteria Family Resort Side on check-in ja check-out?

Voit kirjautua sisään hotelliin Asteria Family Resort Side milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Asteria Family Resort Side? Onko siellä parkkipaikka?

Ei, hotellilla Asteria Family Resort Side ei ole parkkitiloja.

Onko hotellissa Asteria Family Resort Side ilmainen WiFi?

Ei, hotelli Asteria Family Resort Side ei tarjoa ilmaista WiFiä.

Voiko hotellissa Asteria Family Resort Side treenata? Onko siellä kuntosali?

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Asteria Family Resort Side on kuntosali, jossa voit treenata.

Onko hotellilla Asteria Family Resort Side ravintola?

Kyllä, hotellissa Asteria Family Resort Side on ravintola.