Tom London Apart

1103. Sokak 7a, 48300 Calis, Turkki - Calis. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

1103. Sokak 7a, 48300 Calis, Turkki - Calis.

Ominaisuudet

  • Rannan äärellä
  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Yksityinen ranta-alue
  • Liikuntamahdollisuudet

Valitse huone

Tom London Apart

Located in Fethiye, just 200 metres from Calis Beach, Tom London Apart Hotel provides beachfront accommodation with a private beach area, a garden, a terrace and free WiFi. The property has garden and city views, and is 8.3 km from Fethiye Marina. The aparthotel features family rooms. Accessible via private entrance, all units have air conditioning, soundproofing, wardrobe and a private bathroom with a bath. Some units also have a well-fitted kitchen equipped with an oven, a microwave, and a fridge. The units are equipped with heating facilities. Guests at the aparthotel will be able to enjoy activities in and around Fethiye, like cycling. Ece Saray Marina is 8.3 km from Tom London Apart Hotel, while Butterfly Valley is 28 km away. The nearest airport is Dalaman Airport, 46 km from the accommodation.

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Rannan äärellä
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Ei lemmikkejä
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Vesiurheilu
  • Ratsastus
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Wellness

  • Yksityinen ranta-alue

Mitä majoituspaikan lähellä sijaitsee?

  • Dalaman— 17,6 mi
  • fethiye — 3,5 mi
  • göcek — 11,2 mi
  • Çalış Plajı— 392 yd
  • Koca Çalış Plajı— 1,2 mi
  • Fethiye— 3,3 mi

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Tom London Apart

Onko hotellissa Tom London Apart uima-allas?

Ei, hotellilla Tom London Apart ei ole uima-allasta.

Voinko parkkeerata auton hotellissa Tom London Apart? Onko siellä parkkipaikka?

Kyllä, hotellilla Tom London Apart on parkkipaikka.

Onko hotellissa Tom London Apart ilmainen WiFi?

Hotellilla Tom London Apart voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.