Lujo Hotel Bodrum

çomça Sokak, 48450 Guvercinlik, Turkki - Guvercinlik. Katso kartta
Varaa

Missä majoitus sijaitsee?

çomça Sokak, 48450 Guvercinlik, Turkki - Guvercinlik.

Ominaisuudet

  • Rannan äärellä
  • Lasten kerho
  • WiFi
  • Autoparkki
  • Ilmastointi
  • Uima-allas
  • Kylpyläpalvelut
  • Yksityinen ranta-alue
  • Water park
  • Haluan varata kuljetuspalvelun
  • Liikkuminen helppoa
  • Perhe
  • Liikuntamahdollisuudet
  • Kuntosali
  • Liikkeet
  • Disco

Valitse huone

Näytetään 3 / 11 tuloksesta
Näytetään 11 tulosta
Deluxe-huone Merinäkymä
  • 6 asiakkaita
  • 55 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
Superior-huone
  • 3 asiakkaita
  • 45 ㎡
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
  • Minibaari
  • Suihku
Superior-huone Merinäkymä
  • 5 asiakkaita
  • 45 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
Standard-huone
  • 2 asiakkaita
  • 55 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
Standard-huone Merinäkymä Terassi
  • 6 asiakkaita
  • 50 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
Standard-huone Terassi
  • 2 asiakkaita
  • 45 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
Villa 2 Makuuhuonetta
  • 10 asiakkaita
  • 220 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku, Lisäkylpyhuone
  • Minibaari
Villa 3 Makuuhuonetta
  • 12 asiakkaita
  • 350 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Oma uima-allas
  • Terassi
  • Ilmastointi
Perhesviitti
  • 10 asiakkaita
  • 95 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Parveke, Terassi
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku, Lisäkylpyhuone
Superior-huone Sivuttainen Merinäkymä
  • 5 asiakkaita
  • 45 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Parveke
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku
Villa 4 Makuuhuonetta
  • 15 asiakkaita
  • 400 ㎡
  • Merinäköala, Näköala
  • Ilmastointi
  • Kylpyhuone, WC, Kylpyamme tai suihku, Lisäkylpyhuone
  • Minibaari

Lujo Hotel Bodrum

Featuring luxurious retreat with 3 private beaches, 4 different concept outdoor swimming pool and a spa, Lujo Hotel Bodrum is situated in Guvercinlik, 26 km from Bodrum. There is a water park on site and guests can enjoy the on-site restaurant and bar. Free WiFi is available throughout the property and free private parking is available on site.
All rooms are luxuriously decorated and provide private balconies or terrace. Nestled within spectacular boulders, villas come with private pools and a garden. Forest rooms offers magnificent sea view and located under the pine trees. Every room at this hotel is air conditioned and comes with a flat-screen TV with satellite channels. Certain units feature walk-in wardrobe and a seating area where you can relax. All rooms have a private bathroom. Some of them comes with double sinks. Extras include bathrobes, slippers and free toiletries.
Boasting several fine dining options, you can enjoy 8 different cuisines in the evenings in the main restaurant with a’la carte service which is open for service 24 hours. For a relaxed dining experience Teppanyaki serves sample delicious meats and fresh seafood paired with cocktails and wines. Pablo Esco Bar serves vintage whiskeys and premium hand-rolled cigars.
This hotel has water sports, cycling and fishing facilities. Alternatively, guests can request for pampering massage and body treatments at the spa. There is also a modern fitness center on site. Kids can get entertained at Kijo Club offering kids' water slides, private music classes, art room, lego room, laser tag, fun and educational workshops and evening programmes tailored for kids
The hotel also offers car hire. Milas-Bodrum Airport is 16.5 km away.

Hotellin Lujo Hotel Bodrum muut nimet:

Lujo BodrumLujo Hotel

Käyttöehdot ja palvelut

  • Yleinen

  • Sisäänkirjautuminen alkaen: 14:00
  • Uloskirjautuminen viimeistään: 12:00
  • Pesula
  • Ilmastoitu
  • Lämmitys
  • Rannan äärellä
  • Hissi
  • Pääsy liikuntarajoitteisille asiakkaille
  • Huoneissa tupakointi kielletty
  • Tupakointialue
  • Allergiahuoneita
  • Äänieristys huoneissa
  • Ei lemmikkejä
  • Uima-allas

  • Uima-allas
  • Ulkouima-allas
  • Ulkouima-allas (ympäri vuoden)
  • Lastenallas
  • Sisäuima-allas
  • Sisäuima-allas (ympäri vuoden)
  • Vastaanottopalvelut

  • 24h-vastaanotto
  • Matkatavarasäilytys
  • Kassakaappi
  • Lukittavia kaappeja
  • Rahanvaihto
  • Cash dispenser
  • Retkipalvelu
  • Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
  • Pysäköintipalvelu
  • Palvelut

  • Uimaranta
  • Water park
  • Vesiurheilu
  • Kalastus
  • Tênis
  • Urheiluvälineiden vuokraus
  • Ping pong
  • Biljardi
  • Vuoristourheilu
  • Ratsastus
  • Pyöräilymahdollisuus
  • Darts-taulu
  • Vapaa-aika ja perheet

  • Lasten kerho
  • Lasten leikkikenttä
  • Pelihalli
  • Välineiden lainaus pelejä varten
  • Viihdehenkilökunta
  • Lastenhoito
  • Turvallisuuselementit lapsia varten
  • Disco
  • Iltaviihdettä
  • Lautapelejä/palapelejä
  • Ruoka & juoma

  • Ravintola
  • Baari
  • Snackbaari
  • Paikan päällä sijaitseva kahvila
  • Lasten aterioita
  • Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
  • Huonepalvelu
  • Aamiainen huoneeseen
  • Hedelmiä
  • Grillausmahdollisuus
  • Autoparkki

  • Autoparkki
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Esteetön pysäköinti
  • Yhteiset tilat

  • Terassi
  • Aurinkoterassi
  • Pelihalli
  • Bisnespalvelut

  • Liikekeskus
  • Kokoustilat
  • Internet

  • WiFi
  • Wi-Fi saatavilla kaikissa tiloissa
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Internet
  • Siivouspalvelut

  • Päivittäinen siivous
  • Housuprässi
  • Pesula
  • Kauppoja

  • Supermarket
  • Wellness

  • Yksityinen ranta-alue
  • Kylpyläpalvelut
  • Poreallas/poreamme
  • Höyrysauna / turkkilainen sauna
  • Sauna
  • Höyrysauna
  • Jalkakylpy
  • Kuntosalin/kylpylän pukuhuoneet
  • Hieronta
  • Kauneudenhoitopalvelut
  • Kampaaja
  • Kuntosali
  • Personal trainer
  • Ryhmäopetus

Usein kysytyt kysymykset aiheesta Lujo Hotel Bodrum

Voit yöpyä hotellilla Lujo Hotel Bodrum hintaan alkaen 314,16 per yö. Hinta vaihtelee päivämäärän ja kysynnän mukaan.

Kyllä, hotellilla Lujo Hotel Bodrum on uima-allas jossa voi uida.

Voit kirjautua sisään hotelliin Lujo Hotel Bodrum milloin vain 14:00 jälkeen ja kirjautua ulos ennen 12:00. Ota yhteyttä Destinia-agenttiisi erityisissä huolenaiheissa.

Kyllä, hotellilla Lujo Hotel Bodrum on parkkipaikka.

Hotellilla Lujo Hotel Bodrum voit käyttää internettiä heidän ilmaisen WiFi-palvelun kautta.

Kyllä. Jos etsit majoitusta, jossa on urheilumahdollisuuksia, hotellissa Lujo Hotel Bodrum on kuntosali, jossa voit treenata.

Kyllä, Lujo Hotel Bodrum on perheiden suosima majoituslaitos, joka sopii sinulle ja rakkaimmillesi.

Kyllä, hotellissa Lujo Hotel Bodrum on ravintola.

Kyllä, hotellissa Lujo Hotel Bodrum on bisneskeskus, joka on ihanteellinen kokouksillesi.